פתיחת קריאת שירות

ניהול ירוק

ניהול ירוק – שומר על הסביבה, שומר עליכם ועל יקירכם!

המודעות לשינויי האקלים מעמיקה ונרחבת מאי פעם. הבחירות שאנו עושים כדיירים וצרכנים עשויות להיות בעלות משפיעות מרחיקות לכת על תהליכים אלו. אנו, ב"טחנה הירוקה", עושים כל שביכולתנו על מנת לקדם תהליכים בני קיימא בניהול הבניינים והנכסים המנוהלים על ידינו ומביאים פרקטיקות ניהול ירוק בכל ההיבטים. לחוויית מגורים בטוחה, אקולוגית ונעימה יותר, אנו כאן כדי לסייע לך לקחת את הבניין שלך אל העולם הנקי והירוק שכולנו משוועים לו.

נשמח לסייע לך להפוך את הבניין לירוק יותר

רוצה ללמוד עוד על ניהול ירוק ולהתחיל לקחת את הבניין שלך צעד אחד קדימה לקראת שיתוף הפעולה העולמי לניהול משבר האקלים? צוות "הטחנה הירוקה" מזמין אותך לפנות עוד היום, לקבל את כל המידע הנדרש ולהסתייע בצוות מיומן ומנוסה שיספק לך מענה מקצועי רחב היקף. 

מתקן קומפוסט קהילתי

הכנת קומפוסט מאפשרת לך לצמצם את נפח הפסולת של הבניין באופן ניכר ולהפיק ממנה תוצר מועיל. רבים נרתעים מהתהליך מתוך חשש כי הדבר מורכב, אך למעשה מדובר בפעולה פשוטה להפליא. כל שעלינו לעשות הוא רק לערום את כל הזבל האורגני ממטבחי הבית ומהגינה בחצר. מדי יום, יש לערבב היטב את הערימה יחד עם חומר יבש כלשהו, כמו נסורת, שבבי נייר או עלים יבשים. עם הזמן, הזבל יתפרק ויהפוך לדשן עשיר בחומרי הזנה. התוצאה תהיה תרכובת אורגנית איכותית המכילה חנקן, פחמן וחום החיוניים להעשרת האדמה. כך, עם צעד קטן ופשוט, כל בניין המנוהל על ידינו תורם לסביבה פעמיים – מעשיר את האדמה אשר משאביה מתדלדלים ומצמצם משמעותית את כמות הפסולת הקהילתית.

שלל פתרונות חסכוניים באנרגיה

פתרונות תאורה בזבזניים משפיעים באופן ניכר על עלויות החשמל ועל הצריכה האנרגטית. כ-60% מפליטות הפחמן נובעות מייצור אנרגיה. לכן, חלק בלתי נפרד מניהול ירוק יעסוק בהוצאות אנרגיה. כל צמצום שנוכל לעשות בהיבט זה עשוי להיות בעל משמעות עצומה. על ידי החלפת גופי התאורה בכניסת הבניין, בחניות, בחדרי המדרגות ובכל המרחבים הציבוריים לתאורה חסכונית באנרגיה (כמו LED או נורות פלואורסצנטיות) נוכל ליהנות מסביבה מוארת, מתשלומי חשמל נמוכים יותר ומהידיעה כי הבניין שלנו בר קיימא.