פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  ועד בית חיצוני – יש רק דרך אחת לנהל את הבניין שלכם

  כשמדברים על הפעולות השוטפות של ועד הבית, מדברים על לא מעט מצבים בהם אתם, דיירי הבניין מנסים לגייס את חובות הדיירים, לתקן נזקים שנגרמים במקרה או בזדון ובגדול למנוע מתקלים מסכני חיים שלא תמיד מתאפשר לשים את היד עליהם בזמן.

  האם כל זה מוכר לכם? זקוקים לשירותי ועד בית חיצוני בבית הפרטי שלכם, בבניין או אפילו בסביבת המשרדים? מסתמן כי הדרך הטובה ביותר מתחילה ונגמרת בניהול טוב, זקוקים לעזרה? הטחנה הירוקה נכנסים בדיוק כאן לפעולה ומסייעים לכם לשמור על סביבה בטוחה ובעיקר מזמינה, באמצעות שירותי ועד בית ואחזקה לבניין. 

  ללא ישיבות מעיקות, ללא מרדפים אחר שכנים, עסקים ותשלומים, ללא תקלות מים, חשמל ובעיקר בניין, משרד או בית מסודר ומטופח להפליא בזכות היתרונות שיש לנו בטחנה הירוקה להציע לכם, אבל קודם לכן, בואו ונבין מהו השירות המוצע ואיך הוא יכול לשנות את איכות החיים שלכם מהקצה אל הקצה. 

  תוכן העניינים

  איך אפשר לעזור לכם? מהו ועד בית חיצוני ולמה אי אפשר לוותר עליו 

  ועד בית חיצוני מורכב מאנשים מסוימים ובמילים אחרות מחברה מסודרת שמכוונת אליה את כל הפניות, הטענות והתקלות ומאפשרת סביבת מגורים או עבודה בטוחים על כל המשתמע מכך. כמו כן, מספק ועד הבית מענה גם לדליפות מים, תקלות חשמל, תחזוקה תקופתית כמו זיפות הגג, איטומו, שמירה על הניקיון ואפילו שיפוצים נרחבים בפנים וחוץ הבניין. 

  אז לא משנה אם אתם מתגוררים בבניין, בבית פרטי או שיש לכם אזור של משרדים, אתם במוקדם או במאוחר תצטרכו כמו כולם, ועד בית שיודע ויכול לעשות את המטלות הקשות עבורכם. 

  מהם היתרונות של שירותי ועד חיצוני? 

  אם פעם נהוג היה לבחור את כל שירותי התחזוקה ושימור הבניין, המשרד או הבית שהרי היום, באמצעות ועד בית חיצוני שירכז את כל המטלות תוכלו ליהנות מחדר מדרגות נקי, הדברה פעם בשנה, צביעתה לובי, שיפוצים ועוד.

  כמו כן, במסגרת זו תוכלו להיפרד מהישיבות המייגעות וליהנות מחברה שתבצע בדיקות, תכלול בין שירותיה תיקונים, חידושים ובסופו של דבר תעלה לכם גם את ערך הנכס בצורה משמעותית. כמו כן, כשאתם בוחרים טחנה ירוקה, אתם בוחרים חסכון בזמן ובעיקר משאירים את העבודה הקשה למי שיודע איך לשמור לכם על סביבת חיים נאותה. 

  שירותי ועד בית – באילו שירותים אנו זמינים לכם? 

  הטחנה הירוקה תשמח לסייע לכם ולספק את שירותיה הן במשרד, בבניין המגורים וכל השאר בפרט באזור ירושלים וסביבותיה. 

  הטחנה הירוקה- למה דווקא אנחנו? 

  • בגלל איכות החיים, הניקיון, הטיפוח, הרצון הטוב לעזור ובעיקר להתאים לכם את השירות הטוב ביותר במחיר ההוגן ביותר. 
  • עובדים מקצועיים ביותר והקפדה על נהלי עבודה. 
  • עמידה בלוחות זמנים.
  • ציוד חדשני ובטוח. 
  • אמינות תוך כדי הקפדה על שירות אישי. 

  רגע, לא שכחנו משהו? תוצאות! תוצאות ללא פשרות ושיטה שמטרתה לשמור עליכם, על מצב הנכס ועל איכות החיים שאליה הורגלתם. 

  הטחנה הירוקה – גם באנגלית וצרפתית, ניהול ואחזקה מהטובים ביותר מאז שנת 1994 ועד היום! 

  הצטרפו עוד היום אל טובי הלקוחות שלנו שכבר נהנים משירות מקצועי בתחומי ניהול ותחזוקת מבנים בעלות השווה ביותר וברמה שלא הכרתם.