פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  ניהול נכסים בירושלים

  ניהול נכסים בירושלים הפך לשירות הכרחי ומבוקש. שירות זה מכיל היבטים רבים והוא כולל בתוכו שלל שירותים שהופכים את החיים לקלים הרבה יותר. אבל מהו שירות ניהול נכסים? מה כוללת חברת ניהול נכסים בירושלים, ומדוע כדאי לבחור דווקא בתחנה הירוקה לצורך שירות זה?

  ניהול נכסים בירושלים הוא שירות מבוקש שכן בירושלים ישנם בעלי נכסים רבים שזקוקים לשירות עבור הנכסים שלהם בזמן שהם שוהים בחו"ל או מחוץ לירושלים. ניהול נכסים הוא שירות שניתן לאנשים שמשכירים את דירתם לדיירים שונים, והם רוצים שהנכס יתוחזק בזמן שהם אינם בארץ או בזמן שהם נמצאים מחוץ לעיר.

  אצלנו בטחנה הירוקה, אנחנו יודעים שניהול נכסים מקצועי בירושלים יכול לחסוך לך כסף, זמן וכאב ראש. אנחנו צוות של מומחים בתחום, עם ניסיון של שנים רבות. אנחנו מבינים את הצרכים של בעלי הנכסים, ואנחנו עובדים קשה כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

  תוכן העניינים

  מה כולל שירות ניהול נכסים בירושלים?

  שירות ניהול נכסים בירושלים כולל את כל מה שנחוץ על מנת לנהל השכרת דירה. השירות כולל איתור דייר איכותי לדירה, קשר עם עורך דין במידת הצורך וכתיבת חוזה, קשרים עם סוכן הביטוח לדירה, יצירת קשר ועמידה בקשר רציף עם ועד הבית וייצוד באסיפת דיירים, תשלומי חשבונות במועד כולל חשבונות חשמל, מים, גז, ארנונה ועוד.

  עוד כולל השירות הכנת הנכס ועיצוב הנכס לקראת ההשכרה והכנתו באופן תקין לקראת כניסת הדייר, העברת החשבונות על שמו של הדייר, תיקון תקלות ועמידה בקשר עם בעלי המקצוע במקרה של תקלות, תחזוקה שוטפת של הנכס, הפקדת שכר הדירה בכל חודש לחשבון הבנק ועוד.

  שירותים נוספים שהחברה מציעה בירושלים:

  השקעה בנדל"ן – היום יותר מתמיד

  שוק הנדל"ן כיום הוא אחד השווקים החזקים ביותר שקיימים, והשקעה בנדל"ן נחשבת להשקעות הבטוחות ביותר שיש כיום, ולכן יותר ויותר אנשים בוחרים להשקיע בנדל"ן – מה שהופך את שירות ניהול נכסים למבוקש יותר.

  למי מתאים שירות ניהול נכסים בירושלים?

  שירות זה מתאים לאנשים שיש להם נכס להשכרה בירושלים והם גרים מחוץ לעיר או בחוץ לארץ והם רוצים להיות בראש שקט בכל הנוגע להשכרת הנכס ולהתנהלות מול הדיירים ששוכרים את הנכס. השירות מתאים למי שמעוניין לקבל את שכר הדירה ולשלם שכר טרחה חודשי על ניהול הדירה ובד בבד לקבל דין וחשבון על המתבצע בנכס. השירות מתאים למי שלא רוצה להתנהל לבד ולא מעוניין לשבור את הראש בכל הנוגע לנכס ולמי שלא ומעוניין להתעסק בתהליכי הבירוקרטיה שקשורים להשכרת דירה לדיירים.

  אז מדוע כדאי לבחור בטחנה הירוקה לניהול נכסים בירושלים?

  הטחנה הירוקה היא חברה מנוסה במיוחד בניהול נכסים בעיקר באזור ירושלים. מנהלי הטחנה הירוקה מכירים בירושלים כל סמטה, כל בית וכל אבן. הטחנה הירוקה עוסקת בתחום הבניין כבר יותר מעשרים שנים החל משנת 1994, והיא מכירה את כלל סוגי הבניינים וסוגי האוכלוסייה בעיר.

  בנוסף, בטחנה הירוקה מעסיקה עובדים דוברי שפות , וכידוע ירושלים היא עיר מגוונת בה שוכרים אנשים דירות מכל העולם. בשל כך, אנו נותנים מענה בצרפתית, עברית ואנגלית,  ולכן קל לנו יותר לתקשר גם עם הלקוחות, ואנו מנהלים בקלות את העסקים שלנו גם עם בעלי הנכסים וגם עם הדיירים המתגוררים בנכסים.

  מטרתנו היא להעניק שירות מקצועי בכל הקשור לניהול ואחזקת נכסים, תחת קורת גג אחת, תוך כדי חסכון בכסף, בזמן ובטרחה.

  לטחנה הירוקה שירותים נוספים

  מלבד שירותי ניהול נכסים בירושלים, אנו בטחנה הירושה מנהלים נכסים בכל הארץ. אנו מעניקים שירותים נוספים כגון: ניהול בניינים משותפים, ניהול ועד בית, ניהול משרדים עסקים וחנויות, ניהול בתים פרטיים, אנו מנהלים דירות והכל נעשה מתוך אהבה לתחום הנדל"ן והבנייה.

  באמצעות השירותים שלנו תוכלו ליהנות מאיכות חיים, מנכסים בעלי ערך גבוהה, וממקום מגורים נעים וכיפי לחיות בו.

  אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר לשירותי ניהול נכסים בירושלים.