פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  ניהול ועד – כל הסיבות לבחור בשירות

  שירות חברת ניהול ועד בית הוא שירות שצובר תאוצה בקרב בעלי בתים פרטיים ובעלי בניינים, בעיקר בזמנים בהם נדל"ן הפך להשקעה משתלמת במיוחד. כיום, כאשר משגת ידם של אנשים על נכס נדל"ן, הם מעוניינים להשקיע בו כמה שניתן, לשבח את הכנס ולהפוך אותו לפנינה, בעיקר בכל הנוגע למראה החיצוני שלו, כמו גם מצבו הפנימי, ולכן ניהול ועד בית הוא חלק אינטגראלי בניהול הנכס.

  אבל מהו ניהול ועד בית? מה כולל השירות? ומהן הסיבות המרכזיות שבגינן בוחרים בעלי נכסים בשירות זה? המומחים של חברת ה'טחנה הירוקה' מסבירים.

  תוכן העניינים

  מהו ניהול ועד בית?

  ניהול ועד בית הוא שירות שתפקידו לכלול את כלל השירותים שלהם בעלי נכסים זקוקים. השירותים תפקידם לתחזק את המבנה על מנת שיישאר תקין בכל זמן, הן מבחינה חיצונית והן מבחינה פנימית.

  ניהול ועד בית הוא שירות שכולל גם אחזקת בניינים שמטרתה לתחזק את הנכס על כל ההיבטים, החל מתחזוקה שכוללת ניקיון שבועי של חדרי המדרגות, המעליות והלובי, ועד תחזוקת הדודים, הגגות, הגינה, פינוי הפסולת ושמירה ממזיקים.

  מה כוללים השירותים של ניהול ואחזקת בניינים ובתים פרטיים?

  שירותים של ניהול ועד בית ואחזקת מבנים כוללים יריעה רחבה של שירותים ביניהם: שירותי אבטחה, אחזקה וניקיון, התקנת גלאי אש, התקנת אינטרקום, מצלמות אבטחה, שירותי גינון, ניקוי שטחים משותפים, איטום הגגות, טיפול בתקלות ומקרים דחופים, ניהול חשבון בנק של הבניין, שירותי ביטוח, תשלומים לרשויות, טיפול שוטף בבניין, בדיקות חשמל תקופתיות, אחזקת גנרטורים ועוד.

  בנוסף, חברות לניהול בניינים ובתים פרטיים כמו חברת 'הטחנה הירוקה' דואגת לניהול דירות. אנו דואגים לטפל בנכסים, לאתר דיירים לשכירת הדירה כאשר בעלי הנכס לא נמצאים, ליצור קשר עם עורכי דין, ליצור קשר עם סוכני ביטוח, קשר עם ועד בית, לתחזק את הדירה, להשכיר אותה, לתחזק לשפץ ולבדוק שהכל תקין. ניהול ועד בית כולל גם ייצוג באסיפת דיירה ותחזוקה שוטפת של הנכס.

  מהן הסיבות המרכזיות שבגינן בוחרים דיירים בשירות ניהול ועד בית?

  אחת הסיבות המרכזיות שבגינן בוחרים דיירים רבים בשירות זה היא בעיקר הצורך בחיים שקטים ללא מטלות מעיקות, ללא סכסוכים וויכוחים עם השכנים, עם נכס בעל ערך גבוהה ועם המון איכות חיים.

  פירוט הסיבות:

  חיים שלווים ושקטים – קיום של ועד בית בעבר בשיטה הישנה שבה היו מתכנסים דיירי הבית ומחלקים מטלות הוליד סכסוכים רבים, ויכוחים והעדר הסכמות. כיום באמצעות שכירת חברה חיצונית, החיים שקטים יותר, שלווים והשכנים חיים בהרמוניה ללא אינטראקציות מיותרות עם השכנים.

  נכס בעל ערך גבוהה – שכירת חברה כמו חברת 'הטחנה הירוקה' לניהול ועד הבית ואחזקת הבניין, כמו גם אחזקת דירה כאשר אתם לא נמצאים בארץ, מעלה את ערך הנכס. הדירה מתוחזקת, משופצת ומנוהלת על ידי החברה והערך של הנכס כל הזמן נמצא בעלייה. באמצעות הניהול והאחזקה השוטפת של הדירה או הבניין, הנכס נמצא במגמת עלייה ואתם חיים במקום שנעים וכיף לחיות בו.

  איכות חיים – להיכנס אל בניין מלוכלך שאין בו תאורה, בו הלובי בו אינו נקי והמעלית מטונפת, זה אף פעם לא דבר נעים. בניין עם לובי נעים, מעלית נקייה, חדר מדרגות מצוחצח ואפילו שיש בו שומר בכניסה, זה דבר נפלא. אנשים רבים מרגישים ששירות ועד בית ואחזקת בניין שינה להם את איכות החיים פלאים, ולכן הם מעדיפים להשקיע ולחזור בסוף היום אל בניין או בית פרטי בו הפסולת תמיד מפנה, הגינה מטופחת וישנה אווירה כיפית ונעימה.