פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  היתרונות של חברות ניהול ואחזקת מבנים

  ועדי הבית לרוב מנוהלים באופן פרטי, מה שגורם להם לכל הצדדים לדבר מעיק אשר דורש ישיבות פעם בשבוע, ריצה אחרי תשלומים ועוד. בשנים האחרונות קמו חברות לניהול ואחזקת מבנים אשר תפקידם לבצע את מגוון הפעולות שוועד הבית עשה עד היום. למה כדאי להיעזר בחברות לניהול ואחזקת מבנים? התשובה בכתבה לפניכם.

  מהם חברות ניהול ואחזקת מבנים?

  חברות ניהול ועד הבית  ואחזקת מבנים הם חברות חיצוניות אשר קמו במטרה להקל על ועדי הבית השונים, אשר כל האחריות נופלת עליהם. חברות הניהול ואחזקת המבנים מבצעים את כל הפעולות השונות שעושות ועדי הבתים ואף יותר. החברה דואגת לגבות כסף על שירותים שונים כגון: ניקוי חדר מדרגות, גיזום הגינה, הדברה פעם בשנה, צביעת לובי הכניסה ועוד. החברה לא משתתפת בישיבות כמו שיש בועדי הבית מכיוון שאין צורך בכך. היא בודקת את הבניין כל הזמן, מבצעת את התיקונים השונים אשר נדרשים מהבניין, דואגת לכל החידושים למיניהם, השירותים השונים אשר כוללים: ניקיון, הדברה, צביעה, גיזום ועוד. וכך למעשה נותנת מענה לוועד הבית שהיה קיים עד היום.

  מהם היתרונות של חברות ניהול ואחזקת מבנים?

  לחברות ניהול ואחזקת מבנים יתרונות מרובים, ועל כן רובים השכנים משתמשים בשירותיהם השונים, מאשר לשלם לוועד בית כפי שהיה נהוג עד לפני כמה שנים.

  ניתן לקבל מגוון שירותים- אם בעבר ועד הבית היה רץ אחרינו על מנת לגבות תשלומים שונים כמו: ניקוי חדר המדרגות, הדברה, צביעה, גיזום עצים וכו'. עם חברות ניהול ואחזקת מבנים אין לנו את הבעיה הזאת. החברה עושה את כל השירותים הללו ואף יותר, דואגת ללובי שלך להיות צבוע ולהיראות מיליון דולר, למדרגות להיות נקיות ומדיפות ריח רענן ונעים, לשאר החרקים למיניהם להיעלם לחלוטין.

  אין צורך בישיבות- בעבר היה נהוג לעשות ישיבות שונות על מנת להעלות נושים מסוימים, עם חברת ניהול ואחזקת מבנים אין צורך בישיבות שגוזלות זמן יקר, ונמשכות שעות. פשוט מעדכנים את החברה בכל התיקונים למיניהם והחידושים השונים שצריך לבצע והחברה מבצעת.

  חסכון בזמן ובטרחה– חברת ניהול ואחזקת מבנים דואגת לבצע את כל המטלות שצריך לבצע תוך פרק זמן קצר. כך שאתה חוסך זמן יקר בלעדכן את השכנים השונים.

  איכות חיים גבוהה- ע"י ביצוע הפעולות השונות כמו: ניקיון הבניין, הדברה, צביעה ועוד. הבית נקי מטופח ואיכות החיים בו גבוהה. כך שהראש שלך לא צריך להיות טרוד במחשבות שונות, יש חברה שמבצעת את כל המטלות ואתה יכול להיות רגוע.

  ערך הנכס עולה- עם חברת ניהול ואחזקת מבנים אשר דואגת לטיפוח הבניין ונראותו. ערך הנכס של הבניין עולה פלאים. כי בסופו של דבר אנשים מחפשים בניין שהוא נקי ומטופח ויפה לעין, כל אלה עוזרים להעלות את מחיר הדירה במידה ואתם רוצים להשכיר או למכור.