פתיחת קריאת שירות

חברת ניהול נכסים בנתניה

בשנים האחרונות זה כבר הפך לנורמה וזה כבר מזמן לא טרנד מקצועי ועסקי – שכירת חברה לניהול בנייני מגורים משותפים או בנייני מסחר שיש בהם מספר גדול של משרדים. אם בעבר זה היה רק בגדר רעיון טוב שאט אט הלך ותפס תאוצה – הרי שכיום זה כבר סטנדרט שבשום בניין משרדים לא מוותרים עליו, מה גם שיש בשירות שכזה הרבה מאד הגיון. בבנייני משרדים, למשל, שוכנות לא מעט חברות שעוסקות במגוון רחב של תחומים ולא תמיד יש באפשרותן לגייס גם עובדי אחזקה שיטפלו בכל מה שקשור למבנה עצמו. ומה בנוגע לשטחים והחללים המשותפים לכלל המשרדים? הפתרון – חברת ניהול נכסים בנתניה או בכל אזור ששירות זה דרוש.

תוכן העניינים

3 יתרונות בשירותי ניהול נכסים

כיום כאמור כלל לא נבדקים היתרונות אל מול החסרונות ומנהלי משרדים פונים מיד לחיפוש אחר חברות מומלצות לניהול נכסים. יחד עם זאת, להלן שלושה יתרונות חשובים שכדאי להכיר – 

  1. נוחות וחסכון – החסכון מתבטא בזמן, בכסף ובעיקר במציאת כל העובדים ובעלי המקצוע הנדרשים לשם תפעול בניין שלם. מנהל של חברה, ללא קשר לגודל שלה, לא יכול להרשות לעצמו להתעסק במציאת אנשי המקצוע האלה.
  2. אחידות לכל הדיירים – בבניין משרדים כל החברות צריכות שפני הבניין יהיו אחידים על מנת לקבל את הלקוחות או העובדים שלהן. לכן צריך חברה חיצונית שתשמור ותטפל בכל השטחים והחללים המשותפים.
  3. יוקרה ורמה גבוהה – כאשר שוכרים חברה חיצונית שנותנת שירותים (כמו חברת ניהול נכסים בנתניה שמשרתת את המשרדים באזורי התעשייה וביישובים הסמוכים) נוצר מצג של יוקרה כלפי המשרדים השוכנים בבניין ויש הסתכלות חיובית מאד כלפיהם.

מה כוללים השירותים של חברת ניהול נכסים?

ברוב המקרים החברה תטפל בשטחים הציבוריים והפנימיים (אם מדובר במשרדים). היא זו שתיצור קשר עם חברת גננות כדי לטפח את הגינות, היא תתחזק את הגג, תדאג לבדיקות של נזילות או אטימות, תדאג לתחזוקה של המעלית ובמידת הצורך גם תתפעל את החניון הגדול של בניין משרדים. היא זו שתעמוד בקשר מול אנשי מקצוע לצורך תיקונים, עבודות או שיפוצים ותהיה החולייה המקשרת בין כל החברות והמשרדים בבניין. חברת ניהול נכסים בנתניה יכולה להציע שירותים גם לחברות שממוקמות ביישובים הסמוכים ויש לכך הרבה יתרונות.

למה מומלץ לשכור את השירותים של חברה הטחנה הירוקה

מדובר בחברה מקצועית ו-ותיקה בתחום שמציעה שלל שירותים הן לבנייני מגורים משותפים והן לבנייני תעשייה ומסחר של עסקים ומשרדים. החברה מתמחה בניהול ועד בניין, גביית כספים, הזמנת שירותים מקצועיים וכמובן תחזוקה שוטפת לכל הבניין לרווחת הדיירים שלו. החברה מציעה שירותים בפריסה ארצית נוחה ודואגת לשביעות רצון הלקוחות שלה, כמו גם לשקט הנפשי שהם חווים כשהם יודעים שיש מי שמטפל במשרד או בניין שהם דיירים בו.