פתיחת קריאת שירות

חברה לניהול ועד בית בירושלים

תוכן העניינים

שירותי חברה לניהול ועד בית בירושלים – קצת על השירות

מחפשים שירותי חברה לניהול ועד הבית? הגעתם למקום הנכון.

צוות הטחנה הירוקה בראשותו של אורי שליידר מנהל בהצלחה ועדי בתים, עם דגש על נוכחות גבוהה בירושלים (החל משנת 1994).

למה לבחור בטחנה הירוקה לניהול ועד בית בירושלים?

הטחנה הירוקה היא חברת ניהול ועד בית מנוסה ומקצועית, עם ניסיון של מעל ל-20 שנים בתחום. אנו מכירים את ירושלים והסביבה היטב, ומספקים לדיירים ולועדי הבית שירות מקצה לקצה, הכולל:

 • ניהול יעיל ומקצועי של כל היבטי החיים בבניין: גביית תשלומים, תחזוק הבניין, טיפול בתקלות, ייצוג הבניין מול הרשויות ועוד.
 • שירות 24/7 זמין ונגיש: אנו זמינים לכל פנייה או בעיה, בכל עת ובכל יום.
 • מחירים הוגנים ותחרותיים: אנו מציעים שירותי ניהול ועד בית במחירים הוגנים ותחרותיים, המתאימים לכל כיס.

יתרונות ניהול ועד בית בירושלים עם הטחנה הירוקה

 • חיסכון בכסף: ניהול ועד בית מקצועי יכול לחסוך לכם כסף רב, הן בהוצאות השוטפות והן בהוצאות חריגות. עד היום – חסכנו ללקוחותינו מאות אלפי שקלים!
 • שקט נפשי: אנו נטפל בכל הבעיות והתקלות בבניין, כך שתוכלו ליהנות מחיי מגורים נוחים ונעימים.
 • יציבות לוועדיי הבית ולדיירי הבניין: ניהול ועד בית מקצועי יכול לשפר את איכות החיים בבניין, ולייצר יציבות בידיעה שיש מי שדואג לכם בלי שתצטרכו להתעסק בזה.

אם אתם מחפשים חברת ניהול ועד בית מקצועית ואמינה בירושלים, הטחנה הירוקה היא הבחירה הנכונה עבורכם. צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות.

ניהול ועד בית בירושלים – פירוט השירותים האפשריים

 • איש אחזקה זמין 24/7
 • חיסכון בתשלומים עבור צריכת אנרגיה
 • שירותי ניקיון
 • עיצוב ואווירה
 • פתרונות שיפוץ
 • תחזוקת מעליות  (לבעלי מעלית בבניין)
 • ניהול צוות שמירה ואבטחה
 • ניהול מנגנון אבטחה ומצלמות
 • שירות וזמינות לדרישות התושבים
 • אחריות על עדכוני דיירים
 • ייצוג הבניין
 • ליווי הבניין

חברה מומלצת לניהול ועד בית בירושלים – מחירון

המחיר נגזר מהיקף העבודה הנדרשת, הדרישות החודשיות במטרה לאפשר לדיירי הבניין נחת מהחללים המשותפים ושקט מכל גורם הדורש ניהול/התנהלות בשוטף כגון ניקיון, חשמל, מים, ארנונה, שמירה ועוד.

בגדול, אפשר לומר שטווח המחירים לשירות ניהול ועד בית בירושלים נע בין 80-130 ש"ח לחודש לדייר עבור השירותים הבסיסיים. כמובן שהמחיר יכול לעלות או לרדת בהתאם לצרכים הספציפיים של הבניין שלכם.

סניף ראשי של הטחנה הירוקה בירושלים

חברת הטחנה הירוקה התחילה את הפעילות שלה ברחובות המושבה הגרמנית וצמחה מפה לאוזן, נכון להיום החברה מנהלי ועדי בית בירושלים בהיקף של עשרות בניינים ומנוסה בהבנת המבנים הירושלמים.

שירותי ניהול נוספים כפתרון כולל לתושבי ירושלים והסביבה:

איך לבחור נכון חברה לניהול ועד בית בירושלים

כיום, אנשים שגרים בבניינים משותפים הבינו שהפתרון למגורים בסביבה נעימה הוא מציאת חברת לניהול בניינים משותפים. חברה לניהול בניינים מסוג זה דואגות לשימור וטיפוח הבניין. חברות כמו הטחנה הירוקה מהוות תחליף לוועד בית, והן חוסכות את הצורך להביא בכל פעם איש מקצוע לתיקונים שונים בבניין.

חברה לניהול בניינים משותפים כמו חברת הטחנה הירוקה דואגות בין היתר כי הבניין יהיה נקי ומטופח והן דואגות לשלל שירותי אחזקה ותיקונים.  אז איך מוצאים חברת ניהול ועד בית בירושלים ומה השירותים שחשוב שתיתן חברה מסוג זה לבניין שלכם? חברה הטחנה הירוקה המאפשרת שירותי ניהול ועד בית בירושלים, מסבירה על שירותים שכולם זקוקים להם בהמשך.

כאשר אתם מחפשים חברה לתחזוקת הבניין שלכם חשוב לשים לב לשירותים שהיא מאפשרת. בדקו שהחברה מאפשרת שלל שירותים ביניהם: אחזקת בניינים משותפים, אחזקות, שירותי תיקונים, ניהול ועדי בית, ניהול דירות, עבודות שיפוצים, תיקונים, שירותי בנייה ותוספות בנייה, עיצוב פנים ואדריכלות.

שימו לב כי החברה יכולה לבצע כלל שירותים החל משירותי פינוי פסולת, טיפול בסתימות, טיפול בדודים בבניין, פינוי פסולת, תיקונים קלים בבניין ועוד. חשוב שהחברה תוכל לתת מענה לכל מקרה שיהיה בבניין.

מה חשוב שיהיה בשירות של ניהול ועד בירושלים

בירושלים ישנם בניינים רבים וישנים שחלקם דורשים תחזוקה רבה ולכן חשוב שהחברה שתבחרו תדע לעבוד בבניינים בירושלים ולעמוד על הבלאי ועל נזקי מזג האוויר שיכולים להיווצר בעיר כמו ירושלים, כמו גם טיפוח גינה בתנאי מזג אוויר של עיר קרירה כזאת. לכן חשוב שחברה מסוג זה תתמחה בשירותי איטם גגות , שירותי גינון, שירותי שמירה למצה הביטחוני שבעיר, אחזקה שוטפת, ניקיון שטחים משותפים, תבצע גביית כספים מהדיירים, תטפל בתקלות דחופות, תבצע אחזקה מונעת, שירותי ביטוח, אחזקה מעליות, ניהול חשבון בנק משותף של הבניין, תשלומים לרשויות, טיפול במערכות לגילוי אש, טיפול במשאבות לחץ ומים, בדיקות תקופתיות של החשמל וזאת בשל מערכות החשמל הישנות שבעיר, טיפול במעליות, מערכות סולאריות ועוד.

כיצד מוצאים חברה טובה לניהול ועד בירושלים?

חברה כמו טחנה הירוקה, חייבת להיות חברה עם ניסיון, החברה עליה להכיר את כל התקלות שעלולות להיות בבתים משותפים בעיקר כמו בבתים בירושלים, בתים משותפים ישנים עם בעיות של נזילות, רטיבות, עובש ובניה טרומית – בנייה שאינה מבודדת ושיכולה להוליד בעיות רבות. ולכן חשוב למצוא חברה  עם ניסיון. בחרו כחברה שמכירה את רחובות ירושלים על כל סמטאותיה וסודותיה.

מצאו חברה שקיבלתן עליה המלצות

כאשר אתם מחפשים חברה טובה לניהול הבניין שלכם חשוב לקבל חברה עם המלצות טובות. לנו למשל שלל המלצות מלקוחות מרוצים. ואנו נהנים בכל פעם מפידבקים טובים שמגיעים אלינו.

לסיכום

לסיכום נאמר כי חברת ניהול בניינים מסוג זה כמו חברת הטחנה הירוקה המנהלת בתים בירושלים, הופכות את החיים בבניינים משותפים לנעימים וקלים יותר. היכולת לחזור אל בניין נקי מטופח ומתוחזק הופכות את החיים לאיכותיים יותר. מלבד זאת הנכס שלכם הופך ליוקרתי וערכו עולה, ואתם חיים בהרמוניה עם השכנים והסביבה שלכם.

חברת 'הטחנה הירוקה' מתמחה בניהול ועדי בית חיצוניים והיא מתמחה בניהול בתים פרטיים, משרדים, בנייני מגורים, ניהול חנויות ומתוך כך גם מאפשרת מגוון שירותים אטרקטיביים ואיכותיים בעיקר באזור ירושלים והסביבה.

רוצים שהבניין שלכם יהיה מקום שתהנו להיכנס אליו בסוף היום? צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נדאג שהוא יקבל את הטיפול הראוי לו!