פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  חברת ניהול ואחזקת מבנים במודיעין

  מציאות החיים המהירה, המורכבת מאד והמגוונת שלנו, הובילה לכך שכמעט לכל תחום בחיינו יש איש מקצוע ייעודי אליו. ההתמחויות הפכו לממוקדות והכרחיות, במציאות בה יש הרבה מאד צרכים והרבה מאד אפשרויות.

  אם בעבר, וועד הבניין היה זה שמטפל בכל העניינים הקשורים לבניין, בעשורים האחרונים חלו שינויים שהובילו לכך שנוח יותר, חסכוני יותר ובעיקר יעיל יותר, שפעולות האחזקה השוטפות והתקופתיות ייעשו על ידי חברות ניהול מתמחות בתחום בשם וועד הבניין והדיירים.

  תוכן העניינים

  העיר מודיעין

  מודיעין היא עיר יחסית חדשה בישראל והיא למעשה כוללת חיבור עם עוד שתי רשויות (רעות ומכבים) ויחדיו הן יוצרות רשות גדולה ובעיקר מאוכלסת מאד.

  המציאות של עיר חדשה, בנייה מודרנית לצד עלייה מתמשכת בכמות האוכלוסייה, הובילה לכך שבעיר ישנם בניינים משותפים רבים אך גם, מבנים מסחריים רבים.

  שני הסוגים הללו, זקוקים לאחזקה שוטפת כדי לשמור על תפקוד המערכות שלהן (מעליות, כיבוי אש, צנרת) וכן לטיפוח סביבת חיים נעימה (גינון, ניקיון, תאורה, בטיחות ועוד)

  חברות אחזקה וניהול מבנים עושות בדיוק את הדברים הללו ובכך מאפשרות לדיירים להתפנות לעסקיהם ולא להטריד עצמם בבעיות הקשורות לבניין.

  שירות שניתן לקבל מחברת ניהול ואחזקת מבנים

  • מציאה ופיקוח על קבלני שירות- ניקיון, גינון, חשמל, אינסטלציה
  • גבייה של דמי ועד מדיירים
  • פיקוח וניהול תקנות ואמצעי בטיחות חשמל, בטיחות אש, מעליות, מאגר מים חירום
  • תיקון תקלות ופתרון בעיות
  • קודים לדלתות כניסה ושער חניונים
  • ריסוס והדברה
  • טיפול בדיירים שאינם פועלים לפי תקנון הבניין

  איך בוחרים חברת ניהול ואחזקת מבנים במודיעין?

  בחירת חברת ניהול היא החלטה חשובה וראוי שכל הדיירים יהיו מעורבים בבחירה. לרוב, נהוג כי וועד הבניין מציג בפני הדיירים כמה הצעות מחברות אחזקה והדיירים בוחרים בישיבת דיירים משותפת.

  סוגיות שחשוב להציג ולבחון כאשר בוחרים חברת ניהול

  • הסוגייה הראשונה – ואולי החשובה ביותר זה המלצות. בעיר כמו מודיעין המשופעת בבניינים משותפים ומבנים מסחריים ניתן לבקש מחברת הניהול שאתם בודקים לגביה, פרטי התקשרות של לקוחות שלהם, לפנות אליהם ולקבל חוות דעת ישירה.
   הנושאים שמומלץ לשאול עליהן בשיח ההמלצה הם: זמינות למענה של דיירים, מהירות טיפול בבעיות, מקצועיות בטיפול ויכולת התמודדות עם דיירים שלא משלמים.
  • סוגייה שנייה לבחינה היא – העלות של השירות ומה הוא כולל?. חשוב שהדברים יהיו ברורים ובמיוחד פירוט של שירותים שאינם כלולים בחבילה השירות הרגילה ומה תהיה העלות שלהם. מומלץ שהדברים הללו יהיו ברורים וידועים מראש, מבחינת שני הצדדים, כדי שלא תהיינה אכזבה ותסכול.
  • סוגייה שלישית – תקופת החוזה ואפשרויות יציאה מהחוזה. לרוב חוזה מול חברת ניהול נחתם לשנה ובעקבות כך גם המחיר מותאם. במידה והחוזה הינו במתכונת חודשית אז יש סיכוי שהמחיר החודשי יהיה גבוה יותר. מומלץ לבחון מה האפשרויות הן מבחינה כלכלית וגם מבחינת רמת הגמישות, שהועד או הדירים מבקשים שתהייה להם בהקשר העסקת חברת הניהול.

  הידעתם? יש קשר ישיר בין אחזקת בניינים לערך הנכס

  ככל שביין מתוחזק באופן שוטף, הוא נשמר טוב יותר, הוא נראה טוב יותר ואיכות החיים בו גבוהה. אלו רכיבים המשפיעים על גובה השכירות ועל גובה ערך הדירה.

  דירה בבניין מוזנח ולא מטופל שבה על הדיירים "נופלים" בעיות כל הזמן והם נדרשים לטפל בהם או לחיות כמה ימים תחת השפעה של תקלה, מהווה פגיעה משמעותית באיכויות החיים ובאופן ישיר גם על המוכנות לחיות שם וכך גם ערך הדירה.

  לסיכום

  בניינים משותפים בעיר מודיעין (כמו בכל עיר אחרת), זקוקים לחברת ניהול ואחזקה המתמחה בתחום, בעלת ניסיון ומקצועיות.

  חברה כזו מספקת לדיירים שקט, ביטחון ואיכות חיים בלי שידרשו לעסוק בעניינים הללו.