פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  כך תנהלו נכון את המשרד שלכם

   משרד הוא הרבה יותר מחלל עבודה, משרד הוא המקום שבו אנו מנהלים את העסק שלנו, מבצעים את העבודה שלנו, מתפרנסים, ובעיקר מבלים זמן לא מבוטל מהחיים שלנו. לכן, זה חשוב במיוחד שנדע כיצד לנהל את המשרד ולשמור על סביבת עבודה נעימה ויעילה. חשוב להבין שמשרד שאינו מנוהל נכון גורם לעובד להגיע לעבודה בחוסר חשק ובחוסר מוטיבציה מה שלבסוף משפיע על הביצועים של מקום העבודה, וכמובן על הרווחיות שלו. אך מה זה אומר לנהל את המשרד נכון, וכיצד ניתן לעשות זאת? ובכן, במאמר זה ניתן לכם כמה וכמה טיפים שיסייעו לכם לעשות בדיוק כך. אז קדימה לעבודה.

  מהו ניהול נכון של המשרד?

  ניהול נכון של המשרד נוגע בכמה אלמנטים כגון עיצוב המשרד, ריהוט המשרד, ניקיון המשרד, האווירה במשרד, תחזוקה שוטפת, ומענה מידי לצרכים השונים והמזדמנים. כל אלמנט כזה יש לו תפקיד חשוב בהתנהלות תקינה של המשרד וחשוב לדעת כיצד להקפיד על תפעולו באופן יומיומי. ובכן, למרות שזה בתיאוריה נשמע פשוט לביצוע, בזמן אמת, ובעיקר במשרד עם מס' רב של עובדים, מדובר במשימה לא פשוטה שדורשת זמן, תשומת לב לפרטים, ספקים מקצועיים וקבועים, ובעיקר הבנה שבלי אלו המשרד הנעים והנקי שלנו יכול להפוך לסביבת עבודה עכורה ולא מקצועית.

  אך כיצד ניתן לבצע זאת?

  1. שירותי ניקיון יומיומיים- חשוב מאוד לדאוג שלפחות פעם או פעמיים ביום,(ואף לפעמים לאורך כל היום), יעבוד צוות ניקיון במשרד שידאג שהמשרד תמיד יהיה נקי. בין אם מדובר במטבחון המשרד, חדר הישיבות, השירותים, או הלובי של המשרד, לניקיון יש חשיבות מבחינה תברואתית וביצירת אווירת עבודה נוחה ונעימה.
  2. עיצוב המשרד- הוויזואליות של המשרד מאוד משפיעה על הלך הרוח של העובדים. כאשר העובדים מגיעים בכל יום למקום עבודה מרשים ואסתטי, המוטיבציה שלהם להגיע לעבודה היא גבוהה יותר, וכך גם הביצועים שלהם.
  3. ריהוט המשרד- כשמדובר במשרדים, רובנו מבלים זמן רב בישיבה מול המחשב, לכן חשוב שהריהוט יהיה נוח ומתאים לכך. ישיבה ממושכת על כיסא לא נוח עם שולחנות עבודה לא מתאימים עלולים להזיק לאיכות העבודה, ואף לגרום כאבי גב ומפרקים.
  4. שירותי מחשוב- המדפסת לא עובדת? האימייל לא נפתח? לא מצליחים להיכנס לחשבון שלכם? חשוב שבכל זמן נתון יהיה לכם שירותי מחשוב שייתנו למשרדכם מענה מידי. הזמן שתבזבזו למצוא שירותי מחשוב אקראיים יגרום לבזבוז זמן יקר.
  5. שירותי תחזוקה- במשרד שלנו חשוב שהמזגן/חימום יעבדו באופן תקין, שתמיד יהיה חשמל במשרד, שהמקרר במטבחון יעבוד כמו שצריך, ושלכל בעיה טכנית יהיו אנשי צוות שיגיעו במהירות לתקן את הבעיה.

   נשמע לכם כמו עבודה קשה? ובכן, במקום לדאוג לכל הדברים הללו, ניתן לשכור משרד דרך אופיסמארט ולקבל שירות מלא ואיכותי של ניהול המשרד. ככה אתם תוכלו להשקיע את זמנכם בעבודה מבלי להצטרך להתעסק בניהול הלוגיסטיקה, ולהנות ממשרד נקי יפה ומעוצב בשכר חודשי נוח וחסכוני.

  אז רוצים שאופיסמארט ימצאו לכם משרד? לחצו כאן – https://offismart.co.il/