פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  ניהול דירות ונכסים להשקעה

  היום, במאה ה-21, עומדים לרשותנו כלים רבים שמשחררים אותנו מדאגות שבעבר היו מטרידות אותנו ומחייבות את תשומת ליבנו. אפשר לצאת לעבודה בבוקר ולכוון את הדוד שיידלק באופן אוטומטי לקראת שובנו, אפשר לצאת לבלות מחוץ לבית ולהקליט את התוכניות החביבות עלינו כדי לצפות בהן במועד מאוחר יותר, ואפילו לא צריך לנקות את הבית בתדירות גבוהה כבעבר אלא פשוט לתכנת שואב אבק רובוטי שיעשה זאת עבורנו בזמן שאנחנו לא שם.

  אילו רק היה אפשר לעשות אותו דבר עם הדירה שלנו; להשתחרר מן הדאגות לחשמל, למים, לניקיון, לתשלומי החשבונות בזמן. אם יש לנו דירה שרכשנו למטרת השקעה או קיבלנו בירושה, הלוואי ומישהו היה מטפל בה במקומנו – מוצא שוכרים, דואג לבעיות התחזוקה, מתעסק בכל העניינים המשפטיים וכדומה.

  אז זהו, שזה אפשרי. ענף ניהול הנכסים נמצא בפריחה, והואיל וישראלים רבים מוצאים בו שימוש רב, סביר להניח שהוא ימשיך לשגשג גם בעתיד הנראה לעין. אם יש לכם דירה, או מספר דירות, ואין לכם את הפנאי, האפשרות או הרצון לנהל אותן, חברת ניהול נכסים תעשה זאת עבורכם.

  מהו ניהול נכסים

  חברת ניהול נכסים מציעה לבעל הנכס מספר שירותים. ביניהם: ניקיון הדירה והכנתה לאכלוס, חיפוש שוכרים מתאימים והצגת הדירה בפניהם, העברת חשבונות במוסדות שונים על שמו של הדייר השוכר את הדירה, גביית שכר הדירה והפקדתו בחשבון בעל הנכס, יצירת קשר עם עורך דין, סוכן ביטוח וכדומה, תחזוקה שוטפת של הנכס – כגון גיזום שיחים, טיפול במעליות, ניקיון חדרי מדרגות, חשמל, אינסטלציה ועוד – טיפול בתקלות הדורשות טיפול בידי בעלי מקצוע, ייצוג בעל הנכס בפני ועד הבית של הבניין, וכן הלאה.

  במילים אחרות, אם בעל הנכס מעוניין בכך שדמי השכירות יהוו עבורו הכנסה פאסיבית מבלי שיצטרך להגיע אליו, לחפש בעלי מקצוע כדי לטפל בתקלות בלתי צפויות, לתחזק את הנכס באופן שוטף בתקופה שבה הוא לא מאוכלס, לעמוד בקשר עם עורכי דין למטרות ייעוץ משפטי או רואי חשבון למטרות מיסוי – חברת ניהול נכסים היא הפתרון האידיאלי עבורו.

  באמצעות שימוש בחברת ניהול נכסים יכול בעל הנכס להיות רגוע כשהוא יודע שהנכס שלו בידיים טובות, וליהנות מן ההכנסה ללא נקיפת אצבע. הוא מקבל דו"ח תקופתי מדי זמן מה, יודע מה נעשה בו בכל רגע נתון, ואפילו אין לו צורך להגיע באופן פיזי אל הנכס על מנת לדעת שהוא נקי, מתוחזק היטב והכל כשורה.