פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  כיצד בוחרים חברת אבטחה לבניין משותף

  בניינים משותפים רבים ברחבי הארץ בוחרים כיום בחברת אבטחה אשר מספקת מערך אבטחה מקיף ואיכותי לבניין ולדייריו. חברת אבטחה מעין זאת למעשה מספקת שמירה והגנה על הבניין 24 שעות ביממה ו7 ימים בשבוע, לרבות שבתות וחגים. אין ספק שהידיעה כי ישנה חברת אבטחה אשר מאבטחת את הבניין, גורמת לתחושת הביטחון של כלל הדיירים בבניין. מעבר לעובדה שישנם דיירים החוששים מפריצות כאשר הם מצויים בביתם, רבים מהם חוששים מפריצה וגניבה של רכוש יקר המצוי בדירת המגורים שלהם גם כאשר הם אינם מצויים בבית. על כן, הבחירה של חברת אבטחה לבניין אשר מספקת שירותי אבטחה בכל שעה ובכל יום, בין אם הדיירים מצויים בביתם ובין אם לאו, היא ללא ספק הבחירה הנכונה עבור אותם אנשים.

  חברת אבטחה לבניינים משותפים- מה היא מציעה?

  כאמור, חברת אבטחה בבניינים משותפים מציעה מגוון פתרונות אבטחה לבניין כגון: ראשית כל, החברה מציבה מצלמות במיקומים אסטרטגיים שונים אשר מאפשרים לראות בכל שעה האם ישנו אדם זר שנכנס לבניין או האם יש פעילות חריגה בבניין שיכולה להעיד על פריצה או גניבה. שנית, החברה מציבה מאבטחים בלובי של הבניין בכניסה.

  הכנסת חוקקה בשנת 2008 את חוק הגבלת שירותי שמירה בבתים משותפים כאשר המטרה של החוק היא לאפשר לקציני המשטרה להתנות שמירה חמושה בבתים משותפים. עם זאת, החוק עצמו נועד להגביל שמירה אישית של עבריינים המתגוררים בבתים משותפים לרבות בבנייני יוקרה באזוק המרכז. במידה והדיירים חוששים לביטחונם ורכושם והם מעוניינים לבחור בחברת אבטחה אשר תעמיד שומר חמוש בכניסה לבניין, עליהם לקבל אישור מהמשטרה החתום על ידי קצין משטרה. במרבית הבניינים כאמור אין בעיה להשיג את האישור המדובר וחברת האבטחה הנבחרת מציבה שומר חמוש בכניסה לבניין אשר משגיח על כל אדם שנכנס לבניין ומוודא כי אף אדם חשוד לא נכנס לבניין.

  מעבר לכך, חברת אבטחה מעניקה שירותי סיור סביב הבניין מספר פעמים ביום וזאת בכדי לוודא שאין שום דבר חריג שמתחולל סביב הבניין.

  כל חברת אבטחה מציעה פתרונות אבטחה שונים ועל כן, טרם בוחרים חברת אבטחה לבניין משותף, חשוב מאוד לבדוק איזה שירותים בדיוק החברה מציעה והאם הם מתאימים לבניין שלכם. המטרה היא לבחור את החברה המציעה את כל השירותים שיעניקו לכל דיירי הבניין הרגשה שהם מוגנים ברמה המקסימלית ושהרכוש שלהם מוגן גם כאשר הם בעבודה או בכל מקום אחר מחוץ לביתם.

  כיצד בוחרים חברת אבטחה לבניין משותף?

  בכדי לבחור חברת אבטחה איכותית ומקצועית לבניין שלכם אשר תסייע לכם בהגנה המקסימלית על הבניין, הנה כמה פרמטרים שעליכם לבדוק:

  האם מדובר על חברה ותיקה בתחום. כמה שנים היא מציעה את שירותיה והאם יש לא מעט בניינים שהיא מאבטחת.

  האם לחברה יש מוניטין והמלצות והאם היא ידועה כחברה שאפשר לסמוך עליה שתבצע את תפקידה בצורה הטובה ביותר.

  איזה פתרונות אבטחה לבניינים משותפים מציעה החברה. חשוב מאוד להבין כי כיום עם התקדמות הטכנולוגיה, חברות האבטחה השונות מציעות לא מעט פתרונות חכמים ומתקדמים להגנה ושמירה על בניינים ועל כן, חשוב לבחון עד כמה הפתרונות שהחברה מציעה בתחום אבטחה הם מתקדמים וחכמים ועד כמה החברה מתעדכנת כל הזמן במה שחדש בתחום האבטחה בשוק.

  מעבר לכך, חשוב מאוד לוודא כי כל המאבטחים של החברה מנוסים ומקצועיים, שהם עברו את ההכשרה המתאימה ואם הם מחזיקים בנשק, הרי שחשוב לבדוק שיש להם רישיון להחזיק את הנשק ויכולת להשתמש בו בצורה תקינה.