פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  תחזוקת בניינים

  אז אתם מתגוררים בבניין רב קומות, המבנה עצמו הוא למעשה הבית שלכם ועוד של דיירים רבים הנשען על יסודות, עיצוב, חומרים מתקלים, בידיוק עבורכם אנחנו מציעים שירותי אחזקה ושירותי ניהול ועד בית  במטרה לשמור על איכות החיים שלכם, ולמנוע ממכם מצבים חלילה של תקלות, או נזיקין.

  עניין נזיקין:

  באיזורי הדיור המשותפים שלכם ישנם לא מעט מקומות שעלולים להיות מסוכנים וחלילה לגרום לנזיקין או לתביעות נזיקין כפי שהרחיב עו"ד יניר הראל במאמרים ופרסומים, מאחר והעניין רגיש על חברת ניהול הבניין להשים לב לכמה איזורים רגישים:

  1.מעלית- למעשה המעלית בבניין רב קומות נמצאת בשימוש כל הזמן, יש תקן מעליות שמחייב בדיקה + תווית המציינות את מועד הבדיקה האחרונה ואת מועד הבדיקה אחרי שצריך לבצע, תארו לכם מצב חלילה שמגיע אורח לבניין והוא ניזוק בגופו מהמעלית בגלל ליקוי מסוים או רשלנות של בעלי הבניין הוא רשאי לשכור שירותי עורך דין נזיקין במצב כזה הוא רשאי לתבוע את הבניין והחובה תחול על כל הדיירים המתגוררים בבניין או על חברת הביטוח של הבניין המבטחת אותו בביטוח צד ג'.

  2.מדרגות- המדרגות עלולות להוות סכנה מאוד גבוהה במיוחד בבניין ללא מעלית שבו ניתן בקלות ליפול או חלילה להינזק בין אם זה בגלל מדרגה שבורה או חלילה מחסור במדרגה, ולכן יש צורך ליהיות ערניים למצב המדרגות ולהפעיל שירותי חברה לניהול ועד בית במידת הצורך.

  3.מראות, תמונות, אגרטלים ושאר מוצרי נוי- בדרך כלל ברוב הבניינים שאנו נכנסים אנו מגלים שיש לא מעט חפצים שנועדו לייצר אווירה טובה לדיירי הבניין בלא מעט מהמקרים הציוד לא מוחלף אחת לכמה שנים ומייצר כשל בטיחותי חמור שמסכן את דיירי הבניין.

  תפקיד חברת ניהול הבניין:

  1.תחזוקת שוטפת של הבניין לרבות מעלית, צביעה, נוי, ניקיון, חשמל, מים ואינסטלציה ועוד.

  2.ביטוחים- חשוב מאוד להקפיד שהבניין עצמו יהיה מבוטח על ידי חברת ביטוח שבמידה ויש מקרה ביטוח השימוש בעורך דין לענייני ביטוח יהווה תביעות נגד חברות ביטוח ולא חלילה נגד הדיירים.