פתיחת קריאת שירות

ניהול דירות

תוכן העניינים

מחפשים ניהול דירות מקצועי שדואג לכם להכל?

אין דאגה אנחנו כאן בשבילכם, ניהול מקצועי ואחראי, יחס אישי לכל אחד

נדאג להשכיר את הדירה, לתחזק אותה, לשפץ אותה, …

ניתן לכם דין וחשבון תקופתי על כל המתבצע בנכס שלכם

השקעות נדל"ן הפכו כיום לאחד מאפיקי ההשקעה הנחשקים והמשתלמים ביותר בשוק הישראלי. ישראלים רבים מחפשים אחר נכסים שיאפשרו להם ליהנות מהכנסה פאסיבית נוחה ומשתלמת. על אף כל היתרונות שברכישת דירה להשקעה, אנו עשויים לגלות עובדה בלתי מעורערת – אין דבר כזה הכנסה פאסיבית לחלוטין.

כדי למצות את המיטב מההשקעה שלך, נדרשת לא מעט עבודה. מאיתור השוכרים ועד לתחזוקה השוטפת של הנכס, הטיפול בהשקעה שלך עשוי לכלות משאבים רבים. אנו ב"טחנה הירוקה" מזמינים אותך לגלות שהביטוי "מרבה נכסים – מרבה דאגה", לא חייב להיות חלק מהמציאות שלך. צוות מיומן ובעל ניסיון ילווה אותך לכל אורך תקופת השכרת הנכס וינהל עבורך את כל העבודה הנדרשת. כך, כל שיישאר לך לעשות הוא רק ליהנות מההכנסה השוטפת ולהפיק רווחים מההשקעה שלך.

מה כולל שירות ניהול דירות?

אנו מציעים טווח רחב של שירותים שמכסה את כל העבודה הנדרשת סביב ניהול הנכס שלך. 

קליטת דיירים חדשים

אנשי הצוות שלנו יפרסמו עבורך את הדירה בלוחות המובילים בישראל, יאתרו דיירים אמינים ואיכותיים המעוניינים להשכיר את הנכס ויסייעו לך בניסוח החוזה בסיוע עורך דין. 

התנהלות שוטפת מול הדיירים

אחד ממנהלי הנכסים המוכשרים שלנו ירכז את כלל הפעילות ויהיה איש הקשר שלך ושל הדיירים לאורך כל התקופה. אנו ננהל תקשורת רציפה עם הדיירים ונוודא כי הם עומדים בתשלומי שכר הדירה וכלל החשבונות, נייצג אותך מול ועד הבית וכמובן – נדאג שהנכס מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר. 

תחזוקת הנכס

אנשי מקצוע מיומנים בטווח רחב של תחומים עומדים לרשותך במסגרת שירותי ניהול דירות. לקראת כל כניסת דייר, נעמיד לרשותך שירותי ניקיון, תחזוקה ותיקונים וצביעה שתשמור על ערך הנכס ותספק לדיירים חוויית מגורים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל תקלה שתתעורר במהלך תקופת ההשכרה תטופל במהירות ויעילות על ידי צוות תחזוקה הזמין לך מסביב לשעון.

מי אנחנו?

חברת "הטחנה הירוקה" מציעה ללקוחותיה שירותי אחזקת נכסים וניהול דירות במשך מעל 20 שנה. עם אנשי מקצוע מוכשרים וציוד ברמה הגבוהה ביותר, יש לך את השקט הנפשי שמביא ערך מוסף אדיר לכל השקעה שתנוהל תחת ידיך.

זה הזמן למצות את המיטב מהנכס שלך

צוות "הטחנה הירוקה" פועל בישראל במשך שני עשורים ומכיר את עולם הנדל"ן לפני ולפנים. ההיכרות המעמיקה שלנו עם השוק והמיומנות של הצוות שלנו בכל תחומי ניהול ותחזוקת הנכס, מאפשר לך ליהנות מפתרון מקיף ורב תחומי ומחופש מוחלט בניהול ההשקעה שלך. הצוות שלנו מספק שירות בעברית, אנגלית וצרפתית וזמין לך בכל עת עם יחס אדיב ובגובה העיניים. 

נשמח לסייע גם לך להפיק את כל היתרונות מהנכס שלך ולנהל אותו ביעילות ובמקצועיות בלתי מתפשרת. למידע נוסף על שירותי ניהול דירות ולהזמנת שירות, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר עוד היום ונחזור אליך בהקדם.

הטחנה הירוקה חברה לניהול נכסים ✔