פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  למה צריך חברת ניהול משרדים

  ניהול עסק יכול להיות משימה מורכבת למדי. בין אם מדובר בחנות לתיקון מכשירים סלולריים או במשרד עורכי דין, לכל עסק יש צדדים מקצועיים שאותם אתם יודעים לעשות היטב משום שזהו תחום העיסוק שלכם, אבל גם צדדים לוגיסטיים, בירוקרטיים, טכניים ואחרים שבהם אתם פחות מבינים או שפשוט אין לכם פנאי להתעסק בהם.

  חברת ניהול משרדים יכולה לקחת מכם את האחריות על כל הצדדים האחרים ולאפשר לכם להתמקד אך ורק במה שאתם מתמחים בו ומבינים בו היטב: הצד המקצועי של העסק שלכם. כך תוכלו לעבוד בסביבה איכותית ונעימה ולהותיר את כל הדאגות לחברת הניהול.

  תוכן העניינים

  שירותי חברת ניהול משרדים

  בין הפעילויות הרבות שבהן יכולה לטפל חברת הניהול באופן שוטף ניתן למנות את השירותים הבאים:

  • שירותי ניקיון משרדים, לרבות שטיפת לובי וחדרי מדרגות, ניקיון מעליות, חלונות, ריהוט משרדי, שירותים, וכן הלאה. זאת בעזרתם של אנשי ניקיון מקצועיים העושים שימוש בציוד מתקדם ובחומרי ניקוי איכותיים בלבד.
  • תחזוקה ובקרה של מערכות טכניות ומכניות שקיימות במשרד, לרבות מערכות מיזוג אוויר, מערכות הסקה, מערכות כיבוי אש, מערכות אבטחה, משאבות לחץ, גנרטורים, מעליות, מערכות חשמל, מערכות סולריות, מערכות מים ואינסטלציה.
  • שירותי גינון במבנה ובסביבתו, לרבות תחזוקה ובקרה על מערכות השקיה.
  • שירותי ריסוס והדברה נגד מזיקים באופן תקופתי.

  להתכונן לבלתי צפוי

  חלק בלתי נפרד משירותיה של חברת ניהול נכסים ומשרדים הוא טיפול בבעיות בלתי צפויות ובתקלות. זאת בעזרת רשת קשרים ענפה עם שורה ארוכה של בעלי מקצוע בשלל תחומים, כולם בעלי ניסיון, איכותיים, אמינים והוגנים, שעובדים תקופה ארוכה עם חברת הניהול ועומדים לרשותכם בכל רגע.

  לכן, אם למשל אירעה תקלה ברשת החשמל ועליכם להזמין חשמלאי בדחיפות, לא תצטרכו לפתוח את גוגל כדי לחפש את החשמלאי הראשון שעולה בתוצאות החיפוש וכן לא תצטרכו להתחיל לבקש המלצות מחברים ובני משפחה על חשמלאי אמין שיכול להגיע אליכם בהתראה קצרה. במקום זה, תוכלו פשוט להודיע לחברת הניהול שלכם ולתת לה לטפל בכל השאר: חברת הניהול כבר תיצור קשר עם אחד מאנשי המקצוע שאיתם היא עומדת בקשר, ואתם תוכלו להיות בטוחים שמי שיגיע לטפל בתקלה הוא אדם אמין ומנוסה שאפשר לסמוך עליו.

  באופן דומה חברת הניהול תוכל להעמיד לרשותכם אנשי מקצוע בכל תחום שנדרש: שרברבים, טכנאים, גננים, אנשי מעליות, כיבוי אש – עם חברת הניהול מאחוריהם, אתם בידיים טובות.

  יפה שעה אחת קודם

  חברת ניהול משרדים יכולה לחסוך מכם את הצורך לטפל באין ספור היבטים של העסק שאינם העבודה השוטפת שלכם. עם ראש שקט בידיעה שכל פעולות התחזוקה מתבצעות כסדרן ויש מי שמקפיד על ביצוען האיכותי ובזמן, ועם כיסוי מלא לכל תקלה אפשרית – גם אתם תוכלו להתמקד אך ורק במה שאתם טובים בו.