פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים חברה לניהול ועד?

  ישנם מקרים שבהם דיירי הבניין ישמשו בתור ועד הבית, אך בחלק אחר מהמקרים חברת אחזקה חיצונית היא זאת שתנהל את ועד הבית. לכן חשוב מאוד לבחור בחברה איכותית לניהול ועד הבית, כזאת שאתם יכולים לדעת שתעשה את המלאכה על הצד הטוב ביותר. אם ועד הבית לא ינוהל בצורה טובה, הפגיעה המשמעותית תהיה בכם הדיירים בבניין. לכן אתם צריכים להבין ולדעת כיצד תוכלו לסנן את כל חברות האחזקה הפחות רלוונטיות, ולפנות אך ורק לחברות האחזקה המנוסות והמיומנות ביותר. אלה שיוכלו לקחת את הבניין שלכם צעד אחד קדימה, בדיוק כמו שוועד הבית אמור לעשות.

  תוכן העניינים

  תבררו מבעוד מועד מה רמת הניסיון של חברת האחזקה

  לנהל ועד בית של בניין שלם זוהי לא משימה קלה בכלל, ולכן אתם צריכים לבחור בחברת אחזקה חיצונית אשר תוכל להתמודד עם המשימה. אך תוכלו לדעת האם חברת ניהול הדירות מסוגלת להתמודד עם המשימה הזאת? על ידי הניסיון שהיא מביאה איתה. באופן טבעי ככל שחברת האחזקה תהיה מנוסה יותר, כך היא תוכלו לשלוט על ניהול הבניין שלכם בצורה טובה יותר.

  אל תבחרו בחברת אחזקה לא מנוסה, כי בסופו של יום שכר הלימוד פשוט יכול ליפול על הראש שלכם. אל תיקחו סיכונים, בוודאי לא כאשר זה מגיע לבחירת חברת האחזקה שאמורה לנהל את כל הבניין שלכם.

  תבצעו השוואת מחירים ובדיקה של מספר חברות אחזקה במקביל

  אל תהיו נעולים על חברת אחזקה אחת, כי כיום המבחר שעומד לרשותכם הוא מבחר גדול מאוד שיכול לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה. אומנם ככל שיש יותר אופציות כך הבחירה הופכת להיות קשה יותר, אך בנוסף לכך תוכלו להתמקח ולקבל הצעות מחיר שונות שישנו את כל חוקי המשחק מבחינתכם.

  תנסו למנף את הכוח שנמצא בידיים שלכם, ופשוט להשוואת מחירים ביתר קלות בין חברות האחזקה השונות. כך תוכלו בסופו של יום להגיע לחברת האחזקה שמציעה גם את המחיר הזול ביותר, וגם את שירותיי האחזקה הטובים ביותר. כי מי קבע שאתם צריכים לבחור בין איכות ובין מחיר זול?

  תקשיבו לביקורות ולהמלצות מבניינים אחרים

  אין לכם מה להתבייש, תוכלו לפנות לדיירי הבניינים הסמוכים אליכם על מנת לברר מיהי חברת האחזקה של אותו בניין. כך תוכלו לשמוע חוות דעת חיובית או שלילית על אותה חברת אחזקה, ויהיה לכם הרבה יותר פשוט להגיע בסופו של יום להחלטה הסופית שלכם.

  אין דרך טובה יותר לבחון את חברות האחזקה מאשר המלצות או ביקורות. זוהי הדרך שלכם להבין בפועל כיצד החברה עובדת, ועל אילו דגשים היא מקפידה – כך תוכלו לדעת האם זה תואם לדרישות ולשאיפות שלכם או שמא מדובר בגישות מנוגדות.

  אל תקבלו החלטה פזיזה, זה רק יכול לפגוע בכם

  הפזיזות היא מהשטן, בטח כאשר מדובר על תהליך בחירת חברת ניהול ועד בית שאמורה לנהל את הבניין שלכם. אל תקבלו החלטות פזיזות, כי זה יביא לכם בסופו של דבר את התוצאה ההפוכה מהתוצאה אותה שאפתם לקבל. למרות שברוב המקרים כאשר תחפשו חברת אחזקה חדשה, התהליך חייב להיות מהיר על מנת שתוכלו למלא את החלל החסר.

  קחו נשימה עמוקה לפני שאתם מתחילים את החיפושים ותבינו כי אתם נכנסים לתהליך שיכול להיות מעט יותר סיזיפי ממה שנדמה לכם. תנסו לברור מבין האופציות את האופציות הטובות ביותר עבורכם, ואם יש לכם ספק (אפילו הקטן ביותר) המשיכו לבצע בדיקות על מנת לוודא מה הבחירה הנכונה.