פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  אמור לי איך נראה בחוץ ואומר לך איך נראה בפנים

  חברות ניהול בתים ובניינים חוסכות לדיירים כאבי ראש רבים, בכך שמנהלות עבורם את הנכס. למרות שמדובר בשירות ולו עלות, כאשר מדובר בנכסי יוקרה אזי שלבעלי הבתים יש משאבים. עם זאת היות ומדובר בענף ללא פיקוח, כן חשוב לבחור נכון בעזרתם של המשתנים הבאים.

  הצורך בוועד בית המתמחה בניהול בתים ובניינים זו בעיה שמעסיקה רבים וטובים. לאחרונה בעיה זו רק הלכה והתעצמה בשל הריבוי של בניה לגובה והקושי הקיים בטיפול בבניינים. קושי זה רק מתעצם כאשר מדובר בבעלי בתים אשר משכירים את דירותיהם לאחרים או בבעלי דירות פאר אשר חיים על הקו בין ישראל לחו"ל. יותר מכך שגרת החיים המודרנית והעמוסה לעייפה וחוסר הרצון לרדוף אחר דיירים "לא ממושמעים" הם הנסיבות המובילות לכך שיותר ויותר בתים ובניינים משותפים מוותרים על שירותי הוועד המסורתיים ופונים לשירותיה של חברה חיצונית מקצועית.

  תוכן העניינים

  שירותים אשר משפרים את איכות החיים

  אז נכון, כאשר הדירה אינה שלכם, מובן כי לא תהיו הראשונים להתנדב ולנהל את הבניין. אולם היעדר מתנדבים זו לא הסיבה היחידה אשר מובילה לעלייה בשכירת שירותים מחברה חיצונית. לא פעם חברות אלו מציעות מעטפת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת, במטרה לשפר את איכות חייו של הדייר הממוצע. החברות לא רק מבצעות מעקב אחר תשלומי הוועד ורודפות אחר "סרבנים", אלא שהן גם דואגות לנראות הבניין, אחראיות על שירותי ניקיון, תחזוקה, גינון, אינסטלציה, בטיחות ועוד ומטפלות בכל הבעיות הלא צפויות שעשויות לעלות כמו למשל פיצוץ בצנרת הביוב או בעיות מזיקים.

  מלבד לשירותים הסטנדרטים, ניתן ליהנות גם משירותים נוספים

  במידה ואינכם נמצאים בדירה בכל ימות השנה, אלא שזו דירת נופש יוקרתית או דירה המשמשת אורחים ותיירים מחו"ל, ניתן לשכור את שירותי החברה גם באופן אישי. חברה רצינית המשמשת בתור וועד בית ומתמחה בניהול בתים ובניינים יכולה לדאוג גם לפן הוויזואלי של הנכס, לרבות המרפסת החיצונית, תוך מתן דגש למראה העיצובי. כך למשל אם ידוע מראש כי מישהו עתיד להשתמש בדירה או לחלופין אם אתם באים לביקור ורוצים ליהנות מחלל המוכן לשימוש, צוות החברה ידאג לכל אשר לו תזדקקו. החל בהצבת וניקיון מרבצים, ערסלים מעוצבים ומערכות ישיבה מפוארות, דרך אחזקת בריכה ותפעול הנכס ועד למכלול שירותים נלווים בתשלום.

  אז איך בוחרים?

  קודם כל יש להבין ולהגדיר את טיבם של השירותים להם אנו זקוקים. כאשר אנו רוצים שירות סטנדרטי בלבד, כזה הניתן לכלל דיירי הבניין, אנו נשלם תשלום חודשי וקבוע מראש. אולם אם ברצוננו ליהנות משירותי ניהול מתקדמים ואיכותיים הכוללים גם דאגה לתפעול הנכס, תחזוקתו, ניקונו ועיצובו סביר כי יהי עלינו להשקיע בכך סכום כסף נוסף. באופן כללי יש לבחור בחברה מקצועית אשר שמה הולך לפניה בתחום, כזו שתוכל לספק את התמורה המלאה ולזכותה רשימה ארוכה של ממליצים. חשוב לוודא כי לחברה יש את כל היכולות, הצוות, הציוד והמשאבים להתמודד עם סוגו וגודלו של הבניין, כי היא מבצעת ביקורים תדירים ומספקת שירות לקוחות מיטבי וכיסוי ביטוחי נרחב.

  לסיכום יש לציין כי לא בכל יום אתם משאירים את הנכס הפרטי שלכם בידיהם של אחרים ולכן עליכם לוודא כי הוא נמצא בידיים טובות ומקבל את הטיפול הכי מקצועי ואיכותי.