פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  תחסכו לכם את ועד הבית

  ניהול ועד הבית לא מוגדר כתפקיד מאוד נחשק ולא כל מי שמבצע אותו ממש רוצה להיות במקום הזה. זאת גם הסיבה שהרבה פעמים הוא לא מתבצע כראוי ובצורה מקצועית. בהרבה בתים משותפים, אחד התפקידים של הועד הוא גבייה של כספים, התעסקות עם מי שמסרב לשלם. מעקב אחר התחזוקה של הבניין ומול כל ספק והתעסקות עם העירייה או המועצה.

  בהרבה מקומות ניהול ועד הבית מתחלף שבתות לבקרים, כל פעם על ידי דייר אחר וכך נוצרת בעיה בחוסר יציבות ובאי עקביות בכל מה שנוגע לאיסוף כספים, לשינוי תנאים וליקויים בתחזוקת הבניין מה שבסופו של דבר פוגע בתחזוקת הבניין וגורם לבזבוז כספים גדול. היום ניתן לשכור חברה שכל מטרתה היא לנהל את כל תחום ועד הבית לאורך זמן ובמקצועיות גבוהה. 

  תוכן העניינים

  חברה מקצועית

  חשוב אם כן לבחור את החברה המקצועית והאחראית שהיא תנהל את הוועד של הבניין תדאג לתחזוקה של הבניין, לטיפוח הבניין ותשמור על כספכם. חברה שתדאג לכל האינטרסים בצורה המקצועית ביותר. החברה שמכירה את כל השירותים של הועד ויודעת לטפל בכל מה שקשור לניקיון  שטח המבנה, תחזוקה שוטפת של כל החללים והתכולה שלהם וגם בנושא גזברות. החברה מומחית בתחום התחזוקה ותדע להבחין בכל הצרכים של כל מבנה בהתאם לסביבתו ותמיד תהייה עם יד על הדופק. 

  חברה עם סטנדרטים גבוהים

  חשוב שכל חברה שתחליטו עליה, תהיה אחראית על כל מה שקשור לסביבה של בניין המגורים, שכן מודבר בסופו של דבר ברמת איכות החיים של כל הדיירים, חשוב שהחברה תהייה בעלת סטנדרטים גבוהים ותחשוב מחוץ לקופסא ולא תעשה רק את מה שצריך. חברה שתעניק תשומת לב לכל דבר ודבר ותציע לדיירים פתרונות ורעיונות יצירתיים לשיפור נראות הבניין. חברה שתעבוד בשקיפות מלאה עם כל נציג של הדיירים ותעניק את השירותים הללו: 

  גבייה של תשלומי ועד והנהלת חשבונות לאורך שנים

  שירותי גינון וניקיון יסודי בסביבה של הבניין.

  שירותי שמירה- היא תהייה אחראית לכל ההתעסקות מול חברת השמירה. 

  תחזוקת הבניין ע"י אנשי מקצוע מיומנים. והתנהלות מול חברת facility management . 

  חברת תחזוקת מבנים  

   במקביל לחברה שעוסקת בתחזוקת הבניין ופועלת כוועד בית, יש חברה שיכולה להעניק שירותי תחזוקה נוספים ואישיים יותר עבור כל דייר, בעוד מדובר בנכס שהוא שלו. חברה זו תדאג לספק מכלול פתרונות לקשת רחבה של צרכים לאורך כל מחזור החיים של הנכס, כבר משלב הייזום והתכנון, ועד לתחזוקה שוטפת וניהול יומיומי בשלבים כמו – לפני מכירה בזמן השכרה או בשעת מכירה. היא תדע כיצד להשביח את הנכס במידה ובעליו יהיו מעוניינים למכור אותו. תדאג לכל ההיתרים שלו, כשהיא חוסכת לבעלי הנכסים התעסקות בענייני בירוקרטיה וכדומה ובעיקר דואגת לתחזק את הנכס בצורה שוטפת ולטפל בכל הקשור אליו.