פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  צריכים לעשות שיפוץ בבניין? הנה כמה דברים שכדאי לדעת

  בניינים לא מחזיקים מעמד ללא סוף וחשוב מאד לבצע בהם עבודות תחזוקה ושיפוצים מדי כמה שנים.

  יש אזורים שנחשבים לכאלה שיותר נוטים לבלאי טבעי ויצטרכו תחזוקה שוטפת וצמודה ויש גם אזורים שרק אחת לכמה שנים במסגרת שיפוץ שכבר מבצעים בכל מקרה – כדאי יהיה לשים לב גם אליהם.

  מדי כמה שנים עולה השאלה בנוגע לביצוע השיפוץ ובעקבותיה מתעוררות עוד ועוד שאלות נוספות.

  חשוב מאד לדעת שמדובר בפרויקט מורכב ולא פשוט ולא תמיד יודעים מתי הוא יסתיים והאם הוא יבוצע בדיוק על פי מה שתוכנן מראש.

  את הפרויקט הגדול צריך לפרק לגורמים על מנת לפנות אל אנשי מקצוע מומחים בתחומם.

  להצעת מחיר עבור ניסור בטון לחצו פה ובדומה תוכלו לפנות אל אנשי מקצוע מתחומים אחרים על מנת לקבל מידע והצעות מחיר נוספות על פי הצורך.

  תוכן העניינים

  איך משלבים בין כמה אנשי מקצוע בזמן השיפוץ?

  ברוב המקרים יהיה לפרויקט השיפוץ מנהל עבודה שינהל את כל העובדים, יתאם בין הצוותים, יוודא עמידה בלוחות זמנים וכמובן יהיה אחראי על התוצאות הסופיות.

  הוא גם יכול להיות זה שיקשר בין הלקוח או הנציג של הבניין לבין אנשי המקצוע שכאמור – כל אחד מהם מומחה בתחומו ואחראי על העבודות שצריכות להתבצע בתחום שלו.

  חשוב ליצור קשר עם אותם אנשי מקצוע מספיק זמן לפני תחילת העבודות, לברר פרטים אודותיהם, לקבל המלצות מלקוחות שהם כבר עבדו אצלם וכמובן לברר את המחירים ולקבל הצעות מחיר מפורטות.

  לאחר שתקבלו הצעת מחיר פנו אל אנשי מקצוע נוספים.

  סקר שוק וקבלת כמה וכמה הצעות מחיר הם עניין מהותי ובזכותו אפשר לבצע את העבודות הנדרשות בצורה טובה, איכותית, מקצועית וכמובן במחיר שמתאים לתקציב שהוגדר לטובת השיפוץ.

  איך ניגשים לתהליך שיפוץ בבניין?

  מי שלא בקיא בעולם השיפוצים לא יוכל לבצע לבדו את הפרויקט הזה ולכן הליווי של אנשי מקצוע ובחירה שלהם בקפידה היא בחירה מהותית וחשובה.

  לפעמים יהיה צורך באנשי מקצוע שיעבדו בנפרד ולא יהיה ממשק בין העבודות שלהם אך במקרים רבים דווקא אנשי המקצוע לא רק שיעבדו ביחד או במקביל אלא גם יהיו תלויים אלה באלה.

  כך למשל אי אפשר יהיה להחליף צנרת או תשתית לפני שתושלם מלאכת ניסור הבטון ושבירה של קירות.

  כך אפשר יהיה גם להעריך את משך זמן העבודות על מנת להיערך מבחינת הדיירים או המשרדים שבבניין על בסיס קבוע ויומיומי.

  מימון השיפוץ

  כמובן שמחיר שיפוץ עשוי להיות יקר, ולא תמיד ניתן לממנו בעזרת התזרים העכשווי. במקרים הנ״ל, ניתן לפנות לקבלת הלוואה, בין אם מדובר בהלוואה בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית, היא עשויה לסייע במימון השיפוץ.