פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  ניהול ועד על ידי חברת מקצועית

  בעבר היה נהוג למנות מספר דיירים בבית המשותף לניהול ועד בית, כיום המציאות השתנתה, בבנייני מגורים רבים עוברי לניהול ועד בית על ידי חברה חיצונית המתמחה בכך. ידוע כי ניהול ועד בית על ידי הדיירים גרם לא פעם לסכסוכי שכנים מתישים ומייגעים, באמצעות העברת הניהול לידי חברת ניהול נכסים נמנעים מתקריות אלה ומסייעים לכל הדיירים ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר ומתחזוקה ואחזקה יעילה של המבנה.

  ניהול ועד בית על ידי אנשי מקצוע

  חברת ניהול נכסים מספקת מעטפת שירותים רחבה ומקיפה לדיירים בבית המשותף. בבנייני מגורים חדשים מותקנות מערכות מורכבות שיש לתחזק באופן שוטף על ידי בעלי מקצוע מנוסים, כמו כן הדיירים בבניין מעוניינים במבנה נקי ומבריק, בגינה מטופחת, בתחזוקה שוטפת של המבנה ומתקניו ועוד. ניהול ועד בית של בניין מגורים עם עשרות או מאות דיירים אינו דבר של מה בכך, לכן חלפו הימים בהם מינו הדיירים נציגות לוועד בית באמצעות בחירות דמוקרטיות, המשימות הנדרשות היום לתחזוקה המבנה מחייבות ידע מקצועי והכרות מעמיקה עם התחום.

  ניהול ועד בית על ידי חברה מקצועית ומובילה לניהול נכסים תורם משמעותית גם לשמירה על שווי הנכסים ולאיכות חיים גבוהה עבור הדיירים, בין אם הבניין חדש ובין אם גרים בבית משותף יחסית ישן. החברה מעניקה שירותי ניהול ואחזקה שוטפים עבור ועד הבית, למעשה הדיירים נדרשים למנות רק נציג אחד שתפקידו לקבל עדכונים שוטפים מהחברה. הליך הגבייה, בחירת בעלי מקצוע, ניקיון שוטף ואחזקה שוטפת, כל אלו ועוד מבוצעים על ידי חברת הניהול בשקיפות מלאה ותוך דיווח לנציג ועד הבית.

  במידת הצורך יכולה חברת ניהול נכסים להמליץ גם על חברת תמ"א 38 על מנת לחזק את המבנה בפני רעידות אדמה, ישנה אפשרות גם לתכנן שיפוץ מקיף במבנה הכולל הרחבת הדירות הקיימות, החלפת התשתיות הישנות (אינסטלציה, חשמל, מערכת לחימום מים וכדומה), שדרוג הלובי, התקנת מעלית חדשה, שיפוץ חדר המדרגות, חניה, מחסנים וגינה. בתמורה לשיפוץ המבנה זוכה חברת תמ"א 38 באחוזי בנייה ויכולה להוסיף עד שתי קומות למבנה ולמכור את הדירות החדשות על מנת לממן את עלויות חיזוק המבנה והשיפוצים וכדי להרוויח.

  איכות חיים גבוהה לדיירים

  אחזקת בניין מגורים מחייבת ידע מקצועי וניסיון עשיר, חברה לניהול נכסים מתמחה בנושא ומציעה מעטפת שירותים רחבה בהתאם למאפייני הבניין, דרישות הדיירים ומצב המבנה. בבנייני מגורים חדשים יש שטחים ציבוריים גדולים המחייבים ניקיון שוטף ואחזקה ללא הרף, חברת הניהול דואגת לכך ומבצעת את מלאכתה על הצד הטוב ביותר.

  עלות ניהול ועד בית על ידי חברת ניהל נכסים משתנה בהתאם למאפייני המבנה ומערכותיו, דרישות ספציפיות של הדיירים בנוגע לניקיון, גינון ואחזקה, מיקום הנכס ומצבו. יש הבדל בין ניהול ועד בית של בית משותף בן 5 קומות לניהול בניין מגורים המתנשא לגובה 20 קומות ויש בו חדר כושר, לובי גדול, שומר וכדומה. ה