פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  ניהול נכסים ואחזקת מבנים מפוארים

  האתגר הגדול ביותר בכל בניין בו יש כמה דיירים הוא הניהול של הנכס. עבור מי שמעולם לא היה בוועד של בניין, ניהול של כמה עשרות דיירים הוא לא עסק רציני, ולצד התשלומים החודשיים יש כמה הוצאות משתנות וזהו. בפועל, המציאות היא שונה לחלוטין. ניהול של בניין הוא עבודה לכל דבר, והיא כוללת התמודדות מול דיירים שלא משלמים, מקח מול נותני שירות, יצירת טבלאות ובעיקר התעסקות בלתי פוסקת עם תקלות ושכנים ממורמרים. לכן, בהרבה מקרים, מחליטים הדיירים לקחת חברת ניהול, שתעזור להם להתמודד עם הנושא של ניהול הבניין בשוטף.

  תוכן העניינים

  אחריות על מספר מערכות

  העבודה עם חברת ניהול נכסים היא נוחה מאוד, ומאפשרת לאנשים להשתחרר מעול ההתמודדות היום יומית מול בעיות שמתרחשות בבניינים. הבניינים החדשים כוללים הרבה מאוד מערכות, שרובן גם מתקלקלות וצוברות בלאי עם הזמן. החל ממערכת דחיסת האשפה, דרך מערכת הגז, המעליות, וכמובן נושא הניקיון והבלאי. ברגע שחברה מקצועית מתעסקת עם הנושא, הדיירים לא מבזבזים את זמנם ולא הופכים מתוסכלים מאי סדר ותקלות חוזרות ונשנות אשר קורות בבניין. כמובן שיש הבדל בין ניהול של נכס סטנדרטי, לבין ניהול של מבנים מפוארים ודירות יוקרה. לכל בניין יש את הצרכים שלו, ועל חברת הניהול לעמוד בדרישות של הלקוחות שלו.

  נכונות לספק פתרונות מיידיים

  חברת ניהול ואחזקה צריכה להיות בנויה מאנשים אסרטיביים שנכונים לספק פתרונות מידיים. לשם כך, העדיפות היא שאנשי הבניין ידעו כמה שפות, שיהיו כמה אנשים שיהיה אפשר לפנות אליהם, ולא רק אחד, ובנוסף, חשוב שתמיד יהיה מישהו בקרבת מקום, כדי לספק מענה לבעיות קטנות. על החברה להיות קשובה לצרכים של הבניין, וכך למשל, לא לנקות את הלובי בשעה 16:00, כאשר הילדים חוזרים מהגנים ומבית הספר. הפתרון של חברת ניהול ואחזקה חייב להיות מקיף, והיא חייבת לעבוד מול כל הגורמים הרלוונטיים, החל מחברת המעליות, דרך חברות פינוי הזבל ועד לכיבוי האש. על כל המערכות להיות מרוכזות תחת קורת גג אחת, על מנת לתת מענה שהוא שלם ונכון עבור הלקוחות.

  לחסוך בזמן, בכסף ובטרחה

  ההתעסקות עם ועד בית היא מתישה ולא נוחה, אך כאשר ועד הבית הופך בסך הכול לצינור בדרך לחברת הניהול, החיים של נציגי הבניין הם קלים הרבה יותר, והמענה לשאר הדיירים הוא הרבה יותר נכון. אף אחד לא רוצה להתעסק עם ניהול של בניין במשך הזמן הפרטי שלו, וזה מה שקורה לרוב חברי הוועד, שהופכים בנוסף גם לכתובת לתלונות, ואפילו לגידופים. ברגע שעובדים עם חברת ניהול נכסים איכותית אפשר ליהנות מהמגורים, ולא לסבול בכל פעם שרואים דיירים אחרים בשטחים הציבוריים. חברת ניהול נכסים שחוסכת בזמן, בכסף ובטרחה, היא כזו ששווה לדיירי הבניין המון, והם מקבלים זאת בעד סכום סמלי בלבד.