פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  טיפים לבחירה של חברת ניהול ואחזקת משרדים

  כאשר אתם מחזיקים משרד בבניין משרדים, עליכם לשאוף שהמשרד יהיה מטופח וייצוגי. כך תוכלו לארח לקוחות ולתת להם אווירה נעימה כאשר הם נמצאים במשרד שלכם ובכלל תוכלו להיות בטוחים שהמשרד שלכם ראוי על מנת לבצע בו פעולות כמו, חתימה על חוזים, השלמת עסקאות, קיום ישיבות וכו'. על מנת שהמשרד הנמצא בתוך בניין משרדים, יהיה תמיד מטופח, נקי ויפה, אנו ממליצים לכם ליישם את הטיפים שלנו. מוכנים? אנחנו מתחילים!

  תוכן העניינים

  לבחור בחברה המתמחה באחזקת בנייני משרדים

  יש המון חברות המספקות שירותי ועד בית ו שירותי ניהול משרדים ואחזקה שלהם. נסו למצוא חברה שיש לה ניסיון בתחום, שהיא מקצועית וכמובן שיש עליה המלצות טובות. בדקו מה כלול בשירות. האם מדובר על תחזוקה שוטפת של הבניין הכוללת גם תחזוקה של מערכות ותשתיות כמו, אינסטלציה, מים וחשמל וכמו כן האם נכללת גם תחזוקה של המבנה מבחינת צביעה שלו, נוי וכו'. האם החברה מספקת גם שירותי ניקיון משרדים או שתצטרכו להביא חברה חיצונית שתספק את השירות וכו'. 

  לחתום על חוזה מול החברה

  אל תמהרו לחתום על חוזה עבודה עם החברה. אם מצאתם מספר חברות המספקות את השירות והן מומלצות, המשיכו להשוואת מחירים. בדקו את המחירים שגובה כל חברה. מעבר לכך, אם אתם יכולים עליכם לקחת את ההצעות שקיבלתם מהחברות ולבחון היטב את חוזה העבודה. לשם כך, מומלץ להיעזר בעורך דין או יועץ משפטי. אלו אנשי מקצוע שיודעים לקרוא היטב את החוזים, מבינים את משמעות הסעיפים וכמו כן שמים לב לאותיות הקטנות. כך תמנעו מעצמכם עוגמת נפש או חתימה על חוזה שיהיה לרעתכם.

  לדוגמה, סעיפים בחוזה לפיהם שירות הניהול והאחזקה יחודש בצורה אוטומטית או כאלה הפוטרים את חברת הניהול מאחריות לנושאים מסוימים הקשורים לאחזקה וניהול של הבניין.

  בדקו מקרוב ובקרו במבנים אחרים שמנוהלים על ידי חברת הניהול והאחזקה

  כאשר אתם מדברים עם נציגי החברה או החברות שאתם מעוניינים לבדוק, מומלץ שתבדקו לראות איזה מבנים נמצאים תחת ניהולן של אותן החברות. אין סיבה שלא יתנו לכם מידע או לא יסכימו לכם לבקר במבנים. תוכלו להגיע פיזית לאותם מבנים ולשאול את האנשים שעובדים בהם, האם הם מרוצים משירותיה של חברת הניהול. כאשר אתם מבקרים במבנים, תוכלו לבדוק מקרוב את רמת הניקיון, רמת התחזוקה וכו'.

  מה אתם מקבלים בפועל מהחברה?

  חשוב מאוד שבחוזה העבודה, יהיו נתונים לגבי השירותים שאתם זכאים להם במסגרת השירות. וודאו שהחברה כל הזמן דואגת לתחזוקה של המבנה ולא מגיעה רק שמתעוררות הבעיות אלא תמיד פועלת גם למנוע אותן. לדוגמה, קיום של ביקורות תקופתיות של מערכות כיבוי ומערכות נוספת. 

  מענה ושירות

  מכירים את המשפט "זמן שווה כסף"? אז כאשר מדובר במבנה המשמש כבניין משרדים, כל תקלה עשויה להיות עוד יותר משמעותית וככל שיחלוף יותר זמן מרגע הקריאה ועד הטיפול, הרי שהזמן הזה יהיה יקר מאוד והעובדים לא יוכלו לעבוד כמו שצריך. על כן, מומלץ מאוד לבדוק שהחברה מספק מענה מהיר ושירותי מקצועי ושנציגיה ידאגו לפתור את התקלה או התקלות בזמן סביר והגיוני.