פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  בעל משרד? כך תרשים את לקוחותיך

  אם הנך בעל משרד, ובמידה ואתה נפגש עם אנשים לצורך פגישות עבודה, חתימת חוזים או לכל סיבה אחרת, וודאי שאתה מבין את חשיבותה של האסתטיקה ומכל הבחינות. ישנו משפט שאומר "אין שני לרושם ראשוני", וזה המשפט שצריך ללוות אותך בכל היבט עסקי כאשר אתה נפגש עם גורם בפעם הראשונה. זה מתחיל מהלבוש, ממשיך לצורת הדיבור, וכן, גם ניקיון המשרד חשוב. אבל עד כמה חשוב לנקות את המשרד באופן תדיר, והאם זה שווה את הכסף? כל התשובות בפנים.

  חשיבותו של משרד נקי

  בהיבט הראשון, ולמרות שיש שיגידו שניקיון משרדים הינה בגדר מותרות בלבד, מחקרים מראים כי לחלל עבודה נקי ונעים ישנו ערך מוסך שלא יסולא בפז. חלל עבודה נקי למעשה מאפשר סביבות עבודה תקינה. כאשר אנשים עובדים במקום שנעים להם להיות בו, שהוא מריח טוב ונקי, הם יכולים להתמקד בעבודתם בקלות יתרה, ומעבר לכך שיחפשו פחות ופחות "לברוח", לצורך הפסקות כאלה ואחרות. לעיתים, גם בלא ידיעתם, הם יוצאים להפסקה פשוט כי לא נעים להם להיות במקום בו הם נמצאים. כאמור, משרד נקי שווה ערך לתפוקת עבודה מוגברת, כבר שווה לנו להשקיע.

  בהיבט השני, חלל נקי תורם לשמחתם של הדיירים והעובדים. בדיוק כמו בבית, נתון כי בית אשר רמת האסתטיקה שלו והרמה הסניטרית שלו גבוהות, גורם לדיירי הבית להיות מאושרים יותר. לכן, בדיוק כפי שאתם אוהבים לשמור על היגיינת הבית שבו אתם דרים, כך גם עובדי משרד חפצים בכך, והתרומה אף גדולה יותר! לדאבוננו, אנו מבלים יותר זמן במשרד מאשר בכל חלל אחר של ביתנו הפרטי. מכאן, שחשיבותו של ניקיון המשרד חשוב לא פחות מניקיון הבית שלנו.

  בהיבט השלישי, ניקיון המשרד תורם לבריאותנו. בכנות, אין הרבה מה להסביר בנושא מכיוון שהוא ברור לחלוטין, אנו שוהים במקום בו עובדים מחשבים, מנורות, מדפסות וכולם פולטים חום, מייצרים אבק וכן הלאה. אנו נושמים את אותו האוויר שנושמות המכונות במשרד שלנו, ולכן ככל שנרבה לזלזל בניקיון המשרד כך גם נוסיף ונוסיף לשאוף את קרדיט האבק ולחלות במחלות. לניקיון והיגיינה קשר ישיר לבריאותנו, ולכן אף מומלץ להיעזר בשירותי ניקיון נוספים כמו ניקוי לריפודי הכיסאות עליהם אנו יושבים.

  בהיבט האחרון, לפחות במאמר זה, נתחבר חזרה לדברים שבהם פתחנו את הנושא – המראה הכללי של המשרד תלוי מאוד בתדירות הניקוי שלו. ניתן לומר כי על מנת להקנות מראה מסודר ורציני למשרד, כל שעלינו לעשות הוא לשמור על הסדר שלנו ולדאוג לכך שתמיד יהיה מצוחצח. גם לנו זה יהיה יפה יותר, אך בעיקר ללקוחותינו שבאים לבקר במשרד ולגורמי חוץ שונים. אין ספק כי אם תדאגו לכך ותקפידו, אחוזי הסגירה שלכם ובכלל כל הצלחת המשרד תגדלנה.

  מאמר בחסות חברת אור ניקיון – cleanit.co.il