פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  ניהול דירות להשכרה

  למה כדאי להשתמש בשירותי חברת ניהול דירות להשכרה

  נהוג לומר שמשבר הדיור בישראל עדיין קשה והפתרון לו אינו נראה באופק, אולם בדרך כלל מדובר על הצד של שוכרי הדירות. אין ספק שלא קל להם לחפש דירה, לכתת רגליים ולנסות למצוא דירה בתקציב מוגדר באופן שגם יאפשר להם לשלם חשבונות ולאכול; אבל מעטים מדברים על הצד השני, זה של בעלי הדירות.

  בעלי דירות להשכרה, ובמיוחד כאלה שיש בבעלותם יותר מדירה אחת (למשל כאלה שרכשו דירות למטרות השקעה או קיבלו דירות בירושה), חייבים לטפל בנכסים שלהם באופן שוטף. אם הנכס עומד ריק משוכרים, אזי עליהם לבצע תחזוקה שוטפת על מנת למנוע בלאי ולטפל בבעיות; אם הנכס מושכר, אזי יש לטפל בבעיות של השוכרים, אם ישנן, וכן לעקוב אחר התשלומים ולגבות אותם בזמן. ובכל מקרה על בעל הדירה להיות בקיא בתנאי השטח, להתמצא בחוקי מדינת ישראל גם אם הוא עצמו מתגורר בחו"ל, ולהשקיע כסף וזמן בניהול נכסיו.

  במילים אחרות, אמנם עדיף להיות בעל דירה להשכרה מאשר אדם שמחפש דירה לשכור – אולם גם בעלות על דירות יכולה להתגלות ככאב ראש לא קטן.

  הפתרון: חברת ניהול דירות להשכרה

  חברה חיצונית, חברה לניהול נכסים תוכל להעמיד לרשותכם אדם מקצועי ומנוסה אשר יוכל למלא את כל דרישותיכם מן הנכסים שבבעלותכם ולחסוך מכם את כאבי הראש והטרחות הכרוכות בבעלות על דירות. כך למשל בין היתר יוכל מנהל הנכסים שלכם לחפש במקומכם את השוכרים לדירה, ולאחר שייחתם החוזה – הוא זה שייגבה את שכר הדירה מן השוכרים ויפקיד אותו בחשבונכם מדי חודש, כך שאתם תוכלו ליהנות מראש שקט ומהכנסה קבועה ויציבה ללא מאמץ.

  שירות של חברת ניהול דירות להשכרה כולל בדרך כלל ביקור של מנהל מטעם החברה בנכס המדובר, בין אם הוא ריק ובין אם הוא מושכר; במידת הצורך יוזמנו אנשי מקצוע אל הדירה על מנת לטפל בבעיות או בתקלות, בין אם כתחזוקה שוטפת או לבקשת הדיירים; חברת הניהול גם דואגת לתשלום החשבונות השוטפים במועדם, לאיסוף דואר המגיע אל הדירה וטיפול בו.

  כמו כן החברה לוקחת אחריות על פרסום הנכס להשכרה, לרבות תיווך, מציגה את הנכס בפני שוכרים פוטנציאליים, מקיימת ראיונות וסינון ראשוני, מטפלת בחוזה השכירות (במידת הצורך מול עורך דין) ובביטחונות.

  בשורה התחתונה: אם יש בבעלותכם דירה או מספר דירות, ואם אתם מעוניינים לראות תשואה מבלי לטרוח ולהתאמץ בענייני תחזוקה שוטפת ותקשורת עם שוכרים, אזי חברת ניהול דירות להשכרה היא הפתרון האידיאלי עבורכם.