פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  ניהול דירות של תושבי ומשקיעי חוץ

  מאז קום המדינה ולאורך השנים, שוק הנדל"ן הישראלי מלווה בעסקאות רבות של תושבי ומשקיעי חוץ. משקיעים רבים רואים בישראל כיעד אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן בשל חוזק השוק ותשואה החיובית שאף עולה מידי שנה.

  כמשקיע בנכס ובפרט אם מדובר במשקיע חוץ, חשוב לחשוב על המרכיבים הנוספים שמהווים חלק בלתי נפרד מההשקעה בנכס, נכס מכל סוג שהוא מצריך תחזוקה שוטפת, ניהול חשבונות ונציג זמין בכל בעיה אפשרית. ולכן, יש להיערך בהתאם ולהחליט מי הגורם שיטפל בנכס, כאשר האפשרויות הן התמודדות עצמית עם תחזוקת הנכס לבין היעזרות בשירותי חברת ניהול נכסים מקצועית.

  על מנת ליהנות מהתשואה של ההשקעה ומשקט נפשי, יש לשקול עבודה משותפת עם חברת ניהול ואחזקת נכסים שתדע לדאוג לכל צרכייך, צרכי הדייר המשכיר ושאר הבירוקרטיה הדורשת התייחסות מתחילת תהליך ההשקעה.

  הידעת? כמשקיע מחוץ לארץ חשוב לדעת שישנן מדינות המכירות בשירות ניהול נכסים כהוצאה מוכרת במס.

  חברת ניהול נכסים הינה שותף חשוב להשקעה שלך ולכן יש לבחור בקפידה את החברה. כדאי לשקול עבודה משותפת עם חברה ניהול אמינה, בעלת מוניטין ועם ניסיון פעילות של מספר שנים. במידה ומדובר בחברת ניהול נכסים העוסקת בתחומים נוספים מלבד טיפול בנכסים של תושבי חוץ כגון: ניהול ועד בית, מעניקה שירותי ניהול דירות להשכרה – הדבר מהווה יתרון משמעותי שכן מדובר בחברה שיודעת לטפל באספקטים שונים ויודעת לתת מענה לכל בעיה אפשרית.

  יתרונות עיקריים בשירות ניהול נכסים:

  תחזוקה שוטפת של הנכס- ווידוא תקינות הדירה, שמירה על ניקיון הדירה כגון, רצפות, ניקוי ספות מקצועי ונראות הנכס

  טיפול באיתור דייר עבור הנכס- מציאת דייר אמין בעל יכולת כלכלית

  טיפול בנושאים בירוקרטים – יצירת קשר עם עו"ד, טיפול בהעברת חשבונות בכל המוסדות על שם הדייר ששוכר את הדירה, גביית שכר דירה מהדייר

  מענה לדייר השוכר – טיפול שוטף בכל בעיה או צורך של הדייר כך שבעל הדירה יוכל ליהנות מהדירה ללא כל דאגה

  חברת הטחנה הירוקה מציעה שירות 360 מעלות כך שהמשקיע יכול להיות רגוע בנוגע לנכסים שלו כאשר הוא נמצא במדינה אחרת- הטחנה הירוקה תדאג לתחזוק הנכס, שיווק בקרב שוכרים פוטנציאליים, טיפול וגביה של חשבונות.