פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  ניהול ואחזקת מבנים לדירות בשכירות

  במבנים אשר משמשים למגורים או כמשרדים, אשר כל הדירות או המשרדים בהם בשכירות קיים קושי לנהל את הבניין באמצעות וועד הבית. מי שגר בנכס שאינו שלו, לא מעוניין בדרך כלל להיות בוועד הבית. ולכן במקרים הללו האופציה הנכונה ביותר היא ניהול כל נושא האחזקה והתשלומים על ידי חברת ניהול נכסים מקצועית אשר מטפלת בכל המעטפת הדרושה כדי ליהנות מבניינים ראויים למגורים או לעבודה. 

  ניהול מבנים לדירות בשכירות

  לחברת הניהול קיימות משימות רבות כיוון שניהול מבנים כרוך באין ספור נושאים שכולם אמורים להיות מטופלים כהלכה וכך להשלים את הפאזל הכללי.

  בבניין הכולל דירות להשכרה בפרדס חנה, חברת הניהול דואגת לגבות את הכספים מכל הדיירים. כל אחד מהשכנים מחויב להעביר 12 תשלומים דחויים ורציפים עבור כל חודשי השנה כדי שלא יהיה צורך לרדוף אחרי כל אחד מהם. העלות החודשית נקבעת על ידי כימות מלוא ההוצאות הקבועות כמו חשמל במדרגות, מנקה, גנן ועוד. כיוון שתמיד יש הוצאות לא צפויות כמו קולטי שמש שנשברים, תקלה באינטרקום ועוד, הסכום החודשי יהיה מעט גבוה יותר כך שאפשר יהיה לכסות גם את העלויות הללו.

  בעיה מוכרת בוועדי בתים היא העובדה שקשה מאד לגבות כספים מדיירים מסוימים, בחברת הניהול מצליחים להתגבר על כל בעיה וברוב המקרים כל הדיירים הגרים בשכירות מעבירים את הכספים כנדרש.

  הנציגים של חברת הניהול דואגים לאחזקה השוטפת אשר מתבצעת על ידי גורמים קבועים כמו מנקה וגנן אשר מבצעים משימות קבועות בזמנים שנקבעו להם כדי שכל רבדי הבניין יהיו נקיים והגינה תהיה מטופחת. בנוסף לכך פועלים במבנה אנשי אחזקה מקצועיים אשר מטפלים בתקלות הקורות מעת לעת במערך החשמל, מערכות המים וכל תקלה אחרת. 

  חברת הניהול דואגת לחתום על הסכם שירות עם חברת המעליות כדי שהטכנאים המקצועיים שלה יטפלו בתקלות של המעלית. לאור העובדה שמדובר בתחזוקה יקרה, מפעילים גם פוליסת ביטוח למקרה של תקלות רציניות לאור העלות הגבוהה של החלפים.

  יתרונות של חברת הניהול 

  חברת ניהול אשר מנהלת בנייני דירות להשכרה בפרדס חנה מפתחת עם השנים מקצועיות ומומחיות רבה. לאור זאת, היא מעסיקה אנשי מקצוע ברמה גבוהה אשר אפשר לסמוך על היכולות הטכניות שלהם ועל המחויבות שלהם שכל נושא התחזוקה יבוצע כהלכה. במקרים רבים הדיירים מתריעים שוב ושוב על תקלה ספציפית כמו לדוגמה התאורה בכניסה לבניין. כדי למנוע זאת, חברת הניהול עושה כל שניתן כדי לטפל בליקויים השונים בזמן אמת ותוך פרק זמן קצר.

  הם דואגים לכך שכל תקלה תתוקן תוך פרק זמן קצר, לשביעות רצונם של הדיירים כך שכולם יוכלו להמשיך בשגרת יומם ללא הפרעות.

  הניהול המסור של החברה הופך את ניהול הבניין לנושא אשר מטופל באופן ראוי לאורך כל השנה.