פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  ניהול ואחזקת מבנים מסחריים

  חברות לניהול נכסים בדרך כלל ידועה כגורם מקצועי, מוסמך ואמין אשר מטפל בכל הקשור לניהול ואחזקה של בניינים משותפים. כך נתפסת החברה בעיני רבים כזו שמחליפה למעשה את ועד הבית בכל עניין הדורש טיפול בדירות עצמן או באזורים הציבוריים.

  כל זה נכון, אולם חברת ניהול נכסים מציעה גם שירותי ניהול ואחזקה לעסקים, למשרדים, למחסנים וכן הלאה. במקומות כאלה אמנם אין ועד בית שאותו יכולה להחליף החברה, אולם היא בהחלט מסוגלת לטפל גם בנושאים הקשורים למגזר המסחרי והתעשייתי, כאשר העלות משתנה על פי סוג הנכס, מיקומו הגאוגרפי ועוד.

  דוגמאות לתחומי טיפול

  אם אתם צריכים לטפל בבעיית חשמל בעסק, בנזילת מים בחנות, בדליפת גז במשרד, בתחזוקה שוטפת של מאוורר תעשייתי במחסן וכן הלאה, החברה תטפל בעניין עבורכם. אתם רק צריכים להודיע– והיא כבר תיקח את המושכות ותטפל בהכל עד להשלמת המשימה, בעזרת בעלי מקצוע מנוסים ומומחים בתחומים מגוונים. עד שתקבלו עדכון שהכל נפתר על הצד הטוב ביותר, תוכלו ליהנות מראש שקט ולהמשיך להתמקד בעבודה הרגילה שלכם.

  בין תחומי הטיפול של החברה:

  • שירותי תחזוקה שוטפת, שירותי אחזקת בניינים ומבנים, ובכלל זה שירות לכלל המערכות במבנה: מערכות חשמל, מערכות מים, מערכות אינסטלציה, מערכות מכאניות ואלקטרו-מכאניות, מערכות חירום ועוד. ככל שהתחזוקה השוטפת טובה יותר, כך קטן הסיכוי שתקלות חמורות יופיעו דווקא בזמן הכי לא נוח.
  • שירותי מנהלה וניקיון, כולל טיפול בתשלומי חשבונות ותשלומים אחרים לרשויות המקומיות, ביטוחים שונים, שירותי בטיחות וכדומה.
  • ניהול השכרת הנכס: אם אתם לא מעוניינים להשתמש בנכס שלכם בעצמכם אלא להשכיר אותו לעסק אחר, החברה היא זו שתמצא עבורכם שוכרים מתאימים, תנהל את המו"מ ותגבה עבורכם את הכסף. אתם רק תיהנו מההכנסה הצדדית ללא כל מאמץ.
  • שירותי גינון: לא רק המבנה עצמו חשוב, אלא גם הסביבה שלו. לכן החברה תדאג גם לעיצוב הנוף והצמחייה בסביבת הנכס שלכם, כך שהוא ייראה טוב לא רק מבפנים אלא גם מבחוץ.

  למי מיועד השירות?

  כל אדם שיש בבעלותו מבנה כלשהו יכול ליהנות משירותיה של החברה. בעלי מבנים שאין להם פנאי, רצון או ידע לתחזק את הנכס שברשותם באופן נאות עלולים לסבול מפגיעה בתשתיות שלו, מנטישה של שוכרים או של לקוחות ומירידה משמעותית בערך הנכס שלהם. לכן, בין אם יש לכם חנות, עסק, משרד או מחסן – פנו עוד היום לחברה לניהול נכסים ותיהנו מטיפול מקצועי בנכס שלכם.