פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  שמירה על הנכס עם חברת ניהול מקצועית

  איכות חיים מזמן שכבר אינה פריבילגיה אלא דרך חיים ובדיוק כאן רצינו לדבר אתכם על תשלומי הדיירים בזמן, על הדשא וכניסת הלובי המטופחים, על המעלית התקינה ואין ספור נושאים שראוי להעלות בדיוק במאמר הבא. 

  ניהול ועד הבית הוא נושא מורכב המושתת לא רק על ניהול כספים ומעקב, אלא גם על בטיחות ונוחות שהופכים כל דיור לאיכות חיים ללא פשרות. רוצים להיות חלק מזה? נמאס לכם "לריב עם השכנים" על התשלומים השוטפים? בדיוק לשם כך רצינו לדבר אתכם על ניהול ועד הבית ועל חברה שמהיום תיקח את מלוא האחריות שבדבר. 

  תוכן העניינים

  החיים לפני ואחרי – הקשר בין איכות חיים לבין חברת שתנהל את הכול 

  אם בעבר היו מתנהלים הדברים מעצמם, שהרי היום הקדמה והדיור המודרני מצריך גם ניהול נכון וכאן, בדיוק כאן נכנסת חברה לניהול נכסים לתמונה ומשנה לכם כל מה שהכרתם על דיור ברמה אחרת. 

  כאמור, כאשר חברת ניהול נכסים נכנסת לתמונה היא לא מטפלת לכם רק באחזקת המעלית אלא מוודא כי ניקיון המדרגות בוצע, כי מערכות הכיבוי תקינות ובו זמנית הגנרטור גם הוא תקין במקרה של תקלות שאין להן צפי התרחשות. 

  כמו כן, שירותי הניהול פולשים לא רק על עניינים אלו אלא מוודאים כי מאגרי המים תקינים, זיפות הגגות תקין וכן תחזוקת הגינה משביעת רצון גם היא. 

  ניהול בתים משותפים – יש רק דרך אחת לעשות את זה נכון 

  כפי שהבנתם, גם כאן היתרון גובר על החיסרון וזאת בזכות ניהול בתים משותפים שהם תהליך עבודה המצריך יותר מאדם אחד או שניים. לצד זאת חשוב להזכיר כאן גם את התקנים מטעם משרד השיכון המחייבים התייחסות מסועפת נוכח העניינים הטכניים המורכבים שלרוב אינם נגמרים בבעיה קטנה. 

  כמו כן, באין טיפול והתייחסות מקצועית עלולה אותה הבעיה להפוך גדולה וכך לחייב את כל דיירי הבניין בעלויות יקרות יותר ממה שהיה להם קודם לכן. 

  בסיכומו של דבר, חברת ניהול יכולה לסייע לא מעט ובתנאי שאתם בוחרים אותה נכון ולא פוסחים על סקר השווקים שמצריך בדיקה מעמיקה קודם לכן. 

  איך ואיפה מוצאים חברת ניהול נכסים? 

  כמו בכל סקר שווקים גם כאן ובפרט כאן השמועה שרצה מפה לאוזן בהחלט יכולה לסבר את אוזניכם ולכוון אתכם לנותני השירות הנכונים ביותר. לכן במעמד החיפוש שאלו כמה שיותר שאלות, התייעצו עם וועדי בית אחרים וקבלו את המלצתם המהימנה. 

  האם החברה רשומה ברשם החברות? עברו אל חתימת ועריכת החוזה וודאו הכול מפורט וכי כל המטלות אותם אמורה החברה לספק תופענה שם. 

  האם צוות העובדים מבוטח? זהו דבר שחשוב מאוד לבדוק וזאת כדי לפטור אתכם חלילה מתביעות שחשוב למנוע מראש. כחלק מהחוזה וודאו כי תקבלו גם דוחות כספיים ובו זמנית שירות טלפוני במשך כל ימות השבוע ובכל שעה.