פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  איך לימודי אנגלית בסיסית תורמים לניהול אפקטיבי של נכסים?

  ניהול נכסים – בין אם מדובר במגדל מגורים, בין אם זהו בניין משותף עם מספר מצומצם יותר של קומות ובין אם דירה בודדת – מחייב מיומנויות רבות. אחת מהן היא שליטה במספר שפות שהעיקרית שבהן היא באופן טבעי אנגלית. ידיעת השפה הפופולרית ביותר בעולם יכולה להיות ההבדל בין ניהול סביר לבין ניהול מצטיין, ובהתאם חברה רצינית בתחום זה דואגת להקנות לעובדים בה שליטה נאותה באנגלית.

  תוכן העניינים

  השכרת דירות לעולים חדשים

  שוק הנדל"ן הפך בעשור האחרון לאטרקטיבי מאוד עבור משקיעים. תרמו למגמה זו גם החולשה המתמשכת של שוק ההון, שמניב תשואות בינוניות ומטה, אלא אם כן מהמרים באפיקים מסוכנים, והזינוק המשמעותי במחירים של כל סוגי הנכסים. 

  ישנם לא מעט אנשים שזיהו את ההזדמנות ורכשו נכס, ומאחר שברור להם כי ניהול אותו נכס מחייב מיומנויות ספציפיות שלאו דווקא מאפיינות אותם, הניהול השוטף הופקד בידי חברה שזוהי המומחיות שלה. ישנם גם בעלי דירות ומשרדים שפשוט אין להם זמן להתעסק עם הנכס, וגם הם זקוקים כמובן לאנשי מקצוע רלוונטיים.

  במקביל חלק בלתי מבוטל מאותם אנשים שמבקשים לשכור דירה או משרד שולט באנגלית טוב יותר מאשר בעברית. כך למשל עולים חדשות מארה"ב, קנדה או בריטניה, ולמעשה גם ממדינות אחרות. ישנם גם אנשי עסקים שמגיעים לישראל לפרקי זמן ממושכים יחסית וזקוקים למשרד ו/או מקום מגורים, דיפלומטים שמן הסתם נחשבים לשוכרים מעולים – ולכן כל מי שעובד בחברה לניהול נכסים זקוק לאנגלית טובה. הדרך הטובה ביותר להבטיח זאת היא לימודי אנגלית בסיסית.

  מיצוי האופציה של AIRBNB

  לימודי אנגלית בסיסית הם השקעה חכמה באיכות העובדים בחברת ניהול נכסים, ועוד סיבה טובה לכך היא AIRBNB. הקונספט שחולל מהפכה של ממש בתחום האירוח הגיע זה מכבר גם לישראל, ובערים רבות מוצעות דירות לתיירים דרך הפלטפורמה הפופולרית. כל האינטראקציות מול המתעניינים והשוכרים מתקיימות כמובן באנגלית, ולכן ניהול נכס אפקטיבי מחייב שליטה בשפה זו.

  אינטראקציות אופטימליות עם כל הדיירים

  במסגרת ניהול מגדל מגורים ובעצם כל בניין רב קומות נדרשת תקשורת מיטבית עם כל אחד ואחת מהדיירים – שמספרם מגיע לעשרות ולפעמים אפילו מאות. בחלק גדול מהבניינים, ובפרט אלה היוקרתיים, ישנם לא מעט דיירים שהעברית שלהם פחות טובה מהאנגלית, ולכן הם מרגישים יותר בנוח לתקשר בשפה זו. בהתאם, על-מנת לספק את השירות הטוב ביותר, בכל מצב, גם אנשי חברת הניהול שמופקדים על הנכס זקוקים לאנגלית טובה. לימודי אנגלית בסיסית מקנים גם את אוצר המילים הנחוץ, גם את השליטה בדקדוק ובעיקר את הביטחון העצמי שבלעדיו קשה לדבר בשפה שהיא לא שפת האם שלנו. מומלץ לבחור קורס שמועבר על-ידי מורים מנוסים וכמו כן כדאי להקנות עדיפות ללימודים שמתקיימים בקבוצות קטנות שמבטיחות יחס אישי ולמידה יעילה במיוחד.