פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  מי ינהל את הבית שלי

  לפני מספר שנים יצא לרדיו השיר "מי יציל את הבית שלי", בו הזמרת דפנה דקל תיארה בחוסר אונים כיצד הגג לא מתוקן, הצבע מתקלף, הברז דולף ונורות שרופות במטבח. השיר זכה להצלחה גדולה, אולם עבור בעלי בתים רבים הוא מתאר מציאות עגומה: במיוחד כאשר מדובר בבתים שבעליהם אינם מתגוררים בהם אלא משכירים אותם ונמצאים במרחק גיאוגרפי גדול מכדי להגיע ולתקן בעצמם כל בעיה עליה מדווחים השוכרים, או בבניינים משותפים בהם קיימות בעיות באיזורים ציבוריים כגון בחצר, במעלית או בחדר המדרגות.

  הפתרון עבור בעלי נכסים כאלה הוא פשוט: חברת ניהול נכסים, אשר יכולה לטפל בכל מה שקורה בבית או בבניין המשותף באופן מהיר ויעיל ולהעניק ללקוחותיה ראש שקט בכל הקשור לנכס שלהם.

  למי זה מיועד?

  שירותיה של חברת ניהול נכסים מיועדים לבעלי בתים אשר מתגוררים בנכס שלהם אולם אין להם פנאי או אפשרות לבצע תחזוקה שוטפת בבתיהם; לבעלי בתים ודירות אשר משכירים את הנכס ומעוניינים ליהנות בראש שקט מן ההכנסה הצדדית של שכר הדירה ללא צורך במציאת שוכרים, ניהול מו"מ על גובה שכר הדירה, תשלומי חשבונות וטיפול באחזקה; לבעלי בתים המעוניינים לבצע שיפוץ בנכס ואינם יודעים או אינם רוצים לבצע את התקשורת, הניהול והפיקוח מול בעלי המקצוע; וכן לבניינים משותפים אשר אין בהם ועד בית מסיבות שונות.

  היתרונות של חברת ניהול נכסים

  כאמור, חברה שכזו היא הפתרון האידיאלי לשמירה על ראש שקט ורגוע תוך ידיעה שהנכס נמצא בידיים טובות, אחראיות ומקצועיות. חברת ניהול נכסים לוקחת אחריות על כלל עבודות התחזוקה הנדרשות לבתים פרטיים או משותפים, כגון טיפול במערכת הביוב, איטום הגג, הדברה נגד מזיקים, טיפוח חצר הבית, תחזוקת המעלית ועוד. מבעיות של אינסטלציה ועד תיקון מאוורר תקרה, מחידוש של הצבע בחדר המדרגות ועד לרטיבות בקירות החדרים, ניהול הנכס מתבצע על פי דרישות בעליו ולפי צרכי הנכס.

  נכון, שירות כזה עולה כסף. אולם הזנחה של בעיות כאלה עלולה לעלות אפילו יותר: כך למשל בעל נכס שאינו מתגורר בו ואינו יודע מהו מצבו עלול לגלות כי בהיעדר פיקוח מקצועי על מצב הבית מצבו הדרדר עם הזמן וכעת הצורך לבצע תיקונים ושיפוצים יעלה ממון רב. גם התרוצצויות אחר דיירים מחד או בעלי מקצוע מאידך עלולים להתגלות ככאב ראש לא קטן – וזו הסיבה בעטיה יותר ויותר בעלי נכסים בוחרים להיעזר בשירותיה של חברת ניהול חיצונית.