פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  שירותי ניקיון ותחזוקה מלאים לבניין משרדים

  חברת ניהול בניין היא גורם מוסמך, מקצועי ואמין המציע שורה ארוכה של שירותים הן לבנייני מגורים והן לבנייני משרדים. במקרה שבו מדובר בבניין מגורים, יותר ויותר דיירים מבינים כי חברת הניהול למעשה מחליפה את ועד הבניין בכל הקשור לטיפולי ניקיון ותחזוקה בדירות או ביתר האיזורים הציבוריים;

  אולם חברת ניהול מציעה גם שורה של שירותי ניקיון ותחזוקה עבור עסקים, משרדים, מחסנים וכדומה, וזאת בעבור עלות חודשים קבועה הנקבעת לפי סוג הנכסים בבניין, מיקומו ופרמטרים נוספים. כלומר, גם כאשר מדובר בבניין משרדים, לחברת ניהול מספר יתרונות משמעותיים.

  תוכן העניינים

  מה מציעה חברת ניהול לבנייני משרדים

  נניח שיש לכם חנות בקומה התחתונה של בניין או משרד בקומה העליונה, וכעת אתם חווים נזילת מים, תקלת חשמל או דליפת גז חלילה. במקום שאתם תטפלו בבעיה, תתחילו לעשות השוואת מחירים בין אנשי מקצוע ותזמינו אותו בעצמכם, ובכך תהיו עסוקים מכדי לטפל בעסק שלכם – חברת הניהול עושה זאת עבורכם!

  זאת באמצעות מאגר אנשי מקצוע שמחזיקה חברת הניהול, המורכב משורה של טכנאים, חשמלאים, אינסטלטורים, מדבירים וכן הלאה; כולם מקצועיים, אמינים, זריזים ומיומנים, וכולם יכולים להגיע בהתראה קצרה כדי לטפל בבעיה שלכם. בצורה כזו אתם יכולים להמשיך לנהל את העסק שלכם, לקבל לקוחות ולתת שירותים כרגיל, בזמן שמישהו אחר מטעמכם, להלן חברת הניהול, מטפל במשבר במקומכם.

  אילו שרותי ניקיון ותחזוקה נוספים מציעה חברת הניהול?

  הדוגמה שלעיל היא רק דוגמה אחת מתוך קשת רחבה של שירותים הניתנים על ידי חברת ניהול בניינים. בין השירותים הנוספים ניתן למנות:

  • טיפול ותחזוקה בכלל המערכות הקיימות בבניין, לרבות מערכות חשמל, מים, מעליות, אינסטלציה, מערכות גילוי וכיבוי אש, מערכות חירום, מערכות צילום והקלטה, מערכות שערים חשמליים ועוד. החשיבות של תחזוקה שוטפת נעוצה בכך שככל שהתחזוקה טובה יותר כך קטן הסיכוי לתקלות בדיוק ברגע בו יש לכם לקוח פוטנציאלי גדול או פגישה חשובה.
  • שירותי מנהלה כגון תשלומי חשבונות לרשויות המקומיות (ארנונה) או לחברות אחרות (חשמל), תשלומי ביטוחים ועוד.
  • רוצים להשכיר את הנכס במקום להשתמש בו בעצמכם? פנו לחברת ניהול בניינים והיא זו שתאתר עבורכם שוכרים אחרים, תנהל מו"מ בשמכם ואף תגבה עבורכם את התשלום – כל זאת בזמן שאתם נהנים מן ההכנסה הצדדית ללא מאמץ.
  • שירותי ניקוי ספות ושטיחים במשרדים ובמסדרונות שביניהם
  • שירותי גינון וצמחייה, ניקיון כללי, צבע, הדברה, תקניות מעליות – כל הסביבה של המבנה מבפנים ומבחוץ חשובה ללקוחותיכם ולכם.

  סיכום

  כאשר בבניין אחד מתגוררות משפחות רבות, חברת ניהול בניין מחליפה את ועד הבית; כאשר בבניין אחד נמצאים משרדים ועסקים רבים, חברת ניהול הבניין ממלאת תפקיד דומה ולוקחת אחריות על כל הטיפול בשלל בעיות ניקיון וטיפולים תחזוקתיים על מנת שאתם תוכלו להמשיך ולהתרכז בעבודה שלכם.