פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  פתרונות אבטחה לנכסים

  כל מה שחשוב לדעת על פתרונות אבטחה לנכסים

  מפעם לפעם, אנו שומעים על נכסים שנפרצים ונגנבים – כמו דירות, רכבים, חנויות, מחסנים ועוד. לצערנו, בשנים האחרונות אנו גם שומעים על כך יותר ויותר. ואולי, זה אפילו קרה לכם באופן אישי. 

  בכל מקרה, בוודאי שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה שיפרצו לנכסים שלו – בין אם מדובר ברכב, בדירה או בבית העסק שלנו. ולכן, עולה הצורך בפתרונות אבטחה לנכסים, שיוכלו להגן על הנכס שלנו במקרה של פריצה או גניבה. אז מה אפשר לעשות כדי לאבטח את הנכסים שלנו ולמגן אותם מפני פריצות? המשיכו לקרוא.

  5 טיפים לשיפור אבטחת נכסים

  רוצים לדעת איך תוכלו לאבטח את הנכס שלכם מפני גניבות ופריצות? הנה 5 טיפים למיגון בתי עסק, בתים פרטיים או נכסים אחרים, ולמניעת פריצות או גניבות:

  1. רכישת אזעקה מתקדמת למיגון הנכס
   אחת הדרכים הכי טובות כדי לאבטח את העסק שלכם – בין אם מדובר בחנות, דירה או מחסן – היא פשוט לרכוש מערכת אזעקה מתקדמת. מערכת האזעקה יכולה להיות מחוברת לחברת אבטחה, הדואגת לטפל בפריצות לנכס שלכם או לפחות להתריע למשטרה על האירוע.
  2. החלפת מנעולים
   עוד דרך מעולה כדי למגן את הנכס שלכם, היא להחליף למנעול איכותי ואפקטיבי יותר. החלפת מנעולים היא למעשה אחת השיטות המומלצות ביותר לאבטחת נכסים, שכן מנעול מתקדם יכול למנוע גניבות או פריצות רבות. בנוסף, יש לציין שאם נגנבו לכם המפתחות לבית, לרכב, לחנות או לנכס אחר – החלפת מנעולים הופכת לקריטית וחשובה עוד יותר במניעת גניבות או פריצות פוטנציאליות.
  3. שמירת חפצים חשובים בכספת
   כדי למנוע נזקים ואבדות בעת פריצה לנכס – כמו בית פרטי או בית עסק – רצוי לשמור את כל החפצים החשובים והיקרים לכם בכספת ייעודית. כך, גם אם יפרצו לנכס שלכם במטרה לגנוב ממנו, תוכלו לצמצם משמעותית את הנזק והאבדות מהאירוע.
  4. התקנת מצלמות
   עוד אפשרות מעולה למיגון נכסים ואבטחתם – היא פשוט להתקין מצלמות שיצלמו את כל המקום, מבפנים ומבחוץ. מצלמות אבטחה לנכסים חשובות מאוד לאבטחת נכסים מכל סוג, ולכן ממש לא כדאי לוותר עליהן. הן גם יכולות לאפשר לכם לעקוב אחר המתרחש בנכס שלכם מרחוק, גם יכולות להתחבר למערכות אבטחה או אזעקה, וגם מונעות מגנבים פוטנציאליים "להתעסק" עם הנכס שלכם.
  5. התקנת גלאי תנועה
   אפשרות נוספת לאבטחת נכסים, היא התקנת גלאי תנועה. גלאים אלו מסוגלים לזהות תנועה של פולשים לא רצויים לנכס שלכם, והן יעילות ביותר במניעת גניבות במצבים שונים. למשל, אם אתם טסים לחו"ל, ובית העסק שלכם יהיה סגור בזמן זה – אתם יכולים להפעיל את גלאי התנועה בבית העסק בעת היעדרותכם. וכך אתם יכולים לעשות גם במהלך הלילה ובשעות הסגירה של החנות או העסק שלכם.