פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  חברת ניהול: שקט נפשי לעסק שלכם

  בעולם התחרותי של ימינו, כמעט לאף בעל עסק אין פנאי להתעסקות בדברים קטנים שאינם קשורים ישירות לרווחים. אם פעם אפשר היה לעצור לרגע את שטף העבודה כדי לטפל בתקלה בחשמל, סתימה בשירותים או צביעת קירות המסדרונות, היום נושאים כאלה נחשבים לזוטות שחשיבותן נמוכה.

  כתוצאה מכך, לעסקים רבים קל להגיע למצב שבו העבודה נמשכת במלוא המרץ, אולם מתבצעת בחלל שלא נעים לעבוד בו. לחלופין, בעל עסק שבכל זאת יפנה זמן על מנת להזעיק אינסטלטור או לגשת לחנות רהיטים על מנת לרכוש ריהוט משרדי חדש, עלול למצוא את עצמו מפספס הזדמנויות עסקיות ולפגר אחרי מתחריו.

  הפיתרון האידיאלי למצב הוא חברת ניהול נכסים. באמצעותה, כל בעל עסק יכול להתמקד בעשייה במה שהוא מבין בו הכי טוב. אתם תמשיכו לעבוד כרגיל בתחום שלכם, ותשאירו לחברת ניהול הנכסים את התחום שלה.

  מה עושה חברת ניהול נכסים?

  חברת ניהול נכסים היא גלגולו המודרני של ועד הבית, וכאשר מדובר בבנייני מגורים, היא מטפלת בנושאים שבעבר היו מבוצעות על ידי הועד, החל מגיזום השיחים בכניסה, טיפול תקופתי במעלית ותיקון האינטרקום שתמיד התקלקל.

  את אותם השירותים חברת ניהול הנכסים מציעה לעסקים, חברות וארגונים: בין אם במהלך שעות הפעילות בעסק או לאחר שכל העובדים כבר עזבו את המקום, חברת ניהול הנכסים מטפלת בתחזוקה השוטפת, בנושאי ניקיון, חשמל, אינסטלציה, תחזוקה מערכות גילוי וכיבוי האש וכדומה. כמו כן חברת ניהול הנכסים מבצעת תשלומים שוטפים עבור העסק, כגון מים וחשמל, ואף מטפלת בתקלות לא צפויות כגון מעלית תקועה, סתימה בשירותים, הדברת מזיקים וכדומה.

  יתרונותיה של חברת ניהול נכסים

  בראש ובראשונה, עסק שעושה שימוש בשירותיה של חברת ניהול נכסים נהנה מאפשרות להתמקד בעבודה ולא להתעסק בדברים קטנים מסביב. כך ניתן להגדיל את פריון העבודה של העובדה, לשפר את יכולת קבלת ההחלטות של המנהלים, ובאופן כללי פשוט לעבוד ללא הפרעה.

  בנוסף, הואיל וחברת ניהול נכסים בדרך כלל מנהלות מספר נכסים במקביל, יש בידיה כוח קנייה לא מבוטל המאפשר לה – וכתוצאה מכך גם לבעלי העסקים שהיא מנהלת – הזדמנות ליהנות ממחירים אטרקטיביים יותר מצד בעלי מקצוע. כלומר, הזמנת חשמלאי לטיפול בתקלה תעלה פחות דרך חברת  ניהול הנכסים מאשר בהזמנה ישירה של העסק מול החשמלאי. אמנם חברת ניהול הנכסים גובה תשלום בעבור שירותיה, אולם בטווח הארוך, ועם מאגר של עשרות אנשי מקצוע בשלל תחומים, מדובר בתוצאה משתלמת.