פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  יתרונות ניהול חיצוני של ועד הבית

  פעם, לפני כמה עשורים, ניהול ועד הבית היה עניין פשוט למדי: כל מה שהיה צריך לעשות היה לוודא שמישהו ישטוף את המדרגות מדי תקופה מסוימת, להחליף נורה שנשרפה באחת הקומות ולשלם חשבון חשמל. במקרים מורכבים במיוחד היה צורך גם בשכירת מישהו שיטפל בגינה – אבל באופן כללי בזה הסתכם ניהול של ועד בית.

  היום? כמו כל דבר אחר, ניהול ועד בית הפך לעניין מורכב למדי. ראשית, האחזקה של הבניין עצמו הפכה מורכבת יותר, עם היכנסו של מעליות כמעט לכל בניין, הצורך בהדברה מתוחכמת יותר מבעבר וכדומה. שנית, גם לדיירים עצמם יש פחות עניין, פנאי או חשק הן לשלם את דמי ועד הבית והן לשמש בתפקידים שונים בו, החל מיושב הראש וכלה בגזבר.

  זו הסיבה שיותר ויותר בניינים משותפים שוכרים חברת ניהול ועד בית אשר תעשה זאת בשבילם. העברת ניהול ועד הבית לידיהם של אנשי מקצוע חרוצים בעלי ניסיון מבטיחה יתרונות רבים עבור כל הדיירים בבניין, וזאת תוך שקיפות מלאה, שירות אדיב ואיכות חיים ברמה גבוהה.

  יתרונות חברת ניהול ועד בית

  • העלאת ערך הנכסים בבניין: ככל שהבניין המשותף מתוחזק במצב טוב, נקי ומטופח יותר, כך הביקוש בקרב הקונים גובר וערך הדירות בו עולה.
  • לא עוד סכסוכים בין השכנים: חסל סדר "לא רוצה לשלם ועד בית", וכבר לא צריך לריב עם יושב ראש הועד בשאלה למה הוצאנו כל כך הרבה על גינון. כל סכסוך פוטנציאלי בנושאים כספיים נפתר באופן מידי על ידי גורם חיצוני אובייקטיבי, ובמקרה הצורך גם מטופל מבחינות משפטיות.
  • שקיפות מלאה: כל דייר בבניין יכול לדעת במדויק לאן הלך כל שקל בדמי ועד הבית ששילם, החל ממצב החשבון בבנק וכלה בתשלומים שבוצעו בעבור עבודות שונות בבניין.
  • קשת רחבה של שירותים: צריך לנקות את חדר המדרגות? יש מי שיאתר חברת ניקיון משרדים טובה. גיליתם ג'וק בכניסה לבניין? המדביר כבר בדרך. בעיה במעלית? בטיפול. נשרפה נורה? מיד תוחלף בחדשה – ובקיצור, בעזרת חברת ניהול ועד בית תוכלו ליהנות מקשת רחבה של שירותים נדרשים.
  • חיסכון בזמן, בעלויות ובטרחה: במקום לכנס ישיבת דיירים ולבזבז זמן בחיפוש אחר אנשי מקצוע שונים, כל מה שצריך הוא ליצור קשר עם חברת הניהול ולתת לה להביא אחד מאנשי המקצוע שהיא בקשר שוטף עימם.
  • גבייה מקצועית ואדיבה: לחברת הניהול יש די ותק וניסיון בתחום ניהול ועדי בתים על מנת להצליח במשימה הכי פחות נעימה – לגבות את מיסי הועד מן הדיירים באופן יסודי מחד ונעים מאידך. זאת באמצעות מגוון של אמצעי תשלום: מזומן, המחאות, העברות בנקאיות או בכרטיס אשראי.

  בשורה התחתונה, כל בניין צריך ועד בית, אבל לא כל אחד רוצה לקחת על עצמו את המשימה. הפקידו את ניהול ועד הבית בידיה של חברה חיצונית ותיהנו משקט נפשי ואיכות חיים גבוהה.