פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  3 יתרונות של ניהול ועד עם חברת אחזקה

  כשמדברים על חברת ניהול ואחזקה אי אפשר להתעלם מבחירת חברות ניהול נכסים שמשלבות את כל שירותי התחזוקה יחד והתוצאה? בניין שפועל בצורה התקינה והבטיחותית ביותר מכל ההיבטים. 

  זה יכול להיות משרד, בית משותף, בניין משותף או אפילו בניין משרדים אחד גדול, את כל זה לוקחת חברה שיודעת ומכירה את עקרונות התחזוקה, מספקת תשובה לבעיה קיימת ויודעת לבטל מראש בעיה שתצוץ בעתיד. 

  אז למה אתם צריכים חברת ניהול שמביאה גם שירותי אחזקה יחד? מעבר לחסכון הגלום בזה יש עוד שלושה יתרונות שרצינו לדבר אתכם עליהם במאמר הבא. 

  תוכן העניינים

  יתרון 1# מי לוקח את האחריות שקיימת בעיה במערכת הביוב של הבניין? 

  בעידן של היום ניהול ועד בית דואג יותר מתמיד לכל מה שצריך בפרט כאשר נתקלים במצבים נעימים פחות בהם הביוב חלילה מציף את כל כניסת הלובי.

  כאמור, זו רק דוגמה אחת למיני נזקים העלולים להתרחש במפתיע ובאין ניסיון או ידע לא רק שאתם עלולים להחמיר את המצב אלא גם לשלם לא מעט כספים שאפשר לחסוך מראש לו רק בחרתם ניהול הכולל בתוכו את כל שירותי התחזוקה והאחזקה. 

  יתרון 2# עם מה מתמודדים קודם? עם ניהול העובדים והמשרד או ניהול הבעיה? 

  הניהול מאפשר להסיר מכם לא מעט בעיות כך שאם אתם מנהלים משרדים, חנויות ושלל של עסקים הדבר האחרון שאתם צריכים להתמודד עימו זו הפסקת חשמל! בדיוק כאן מובא לכם יתרון נוסף של חברת ניהול שיודעת "ללחוץ על הכפתורים הנכונים" ולמגר את הבעיה, אחרי ככלות הכול כל שעה ללא חשמל במקום עבודה עלולה לעלות לכם לא מעט! 

  צוות הניהול מכיר ופועל תחת זה שנים כך שאם יש בעיה במערכות המים, המעליות או החשמל יש מישהו שדואג לתחזק את זה ומאפשר לכם להמשיך ולעסוק במה שאתם הכי טובים באמת! 

  יתרון מספר 3# כשהכול מתרכז במקום אחד זה יכול לעלות לכם הרבה פחות ממה ששילמתם עד כה!

  ניסיונם המר של בעלי הדירות ידוע ולא מהיום, כאשר יש תקלה כזו או אחרת הם צריכים לרוץ ולחפש את בעל המקצוע ואם זה לא מספיק זה תמיד נגמר במפח נפש ועלויות גבוהות מהרגיל. 

  שואלים מה כדאי לעשות כדי למצוא שירות שיעלה לכם הרבה פחות ויעלה על הבעיה בזמן הקצר ביותר? היתרון הגלום בניהול נכסים מקבץ בתוכו אין ספור אפשרויות של שירותים החל בניקיון, תיקון תקלות מסכנות חיים, קשר עם גורמי משטרה, מכבי אש, תיקון מעליות, שיפוצים וכל מה שיהפוך את השהייה בבניין המשרדים או המגורים לטוב ביותר עבורכם. 

  בסיכומו של דבר, חברת ניהול ועד בית קחו אכן תהיה עבורכם הדבר הטוב ביותר ובתנאי שזה יכלול שירותי אחזקה שנחשבים חלק בלתי נפרד מחברה שהוא פתרון לכל בעיה ולא רק בזמן אמת.