פתיחת קריאת שירות
צרו קשר

  5  טיפים לתחזוקה נכונה של בניין המגורים שלכם

  התחזוקה של הבניין שלנו היא חשובה במיוחד ויש לה משמעות עצומה גם על הנראות של הבניין אך גם על איכות החיים שלנו. בין אם אנו גרים בדירה שכורה, ובין אם אנו בעלי הדירה עצמה, זה אף פעם לא נעים להגיע לבניין מלוכלך ובעל נזקים פנימיים וחיצוניים, ומי שחושב שעליו זה לא משפיע כנראה גר בבניין מתוחזק ואינו מבין כיצד נראה בניין בעל תחזוקה נמוכה. ובכן, כך או כך, קיימים דרכים שונות לתחזק את בניין המגורים שלנו, וחשוב שנדע מהן. לשם כך, קיבצנו כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם (וגם קצת לנו) להקפיד על תחזוקה נכונה.

  1. ניקיון הסביבה האישית – נכון, אתם לא יכולים להיות אחראים על כולם, אך אתם בהחלט יכולים להקפיד על ניקיון בסביבת הדירה שלכם ואף בקומה עצמה. הקפידו לעולם לא לזרוק שום דבר על הרצפה, ואפילו אם ראיתם פחית ריקה על הרצפה שאינה שלכם הרימו וזרקו לפח. כמו כן, תמיד טוב להעביר טאטוא בקומה פעם בשבוע.
  2. שימו לב לנזקים בבניין המגורים שלכם- שמתם לב שהמראה בלובי? שמשהו נשפך במעלית? אל תניחו ששכן אחר ידווח על כך לוועד הבית שלכם ועשו זאת בעצמכם. לא פעם אנו נתקלים בדברים שאינם מקבלים טיפול כי כל אחד חושב שמישהו אחר כבר יטפל בזה. אף פעם אל תניחו הנחות.
  3. תמיד הקפידו שהפחים יהיו מרוקנים – כאשר מזניחים את הנושא הפחים מתמלאים ומתמלאים והזבל ממשיך להיאגר, ללכלך, ולהתפזר לכל עבר. מעבר לכך שזה יכול לגרום לריחות לא נעימים, זה גם יכול למשוך חולדות, מקקים ועכברים. לא מומלץ בכלל.
  4. שטיפה וניקוי – עם כל הכבוד לטאטוא, יש שלב שהבניין מגורים צריך ניקוי יסודי המלווה בחומרי ניקוי ומים. כמו כן, צריך לזכור שלכלוך פוגע משמעותית בשימור המבנה ויכול לגרום לנזק והורדת הערך שלו.
  5. נזקים חיצוניים – תחזוקה של בניין לא רק תלויה בניקיון, אלא גם בתחזוקה שוטפת של מתקני הבניין השונים, בין אם מדובר בנזילות פנימיות או חיצוניות, סדק במראה או בריצוף, בעיות חשמל, או אפילו נורה ראשית שנשרפה. תחזוקה נכונה דואגת שגם המקרים האלה יטופלו בהקדם האפשרי.

   

  מחפשים חברת ניקיון שתדאג לבניין המגורים שלכם? הכירו את חברת ניקיון קלין פוליש, החברה המובילה לשירותי ניקיון ופוליש בכל רחבי הארץ. עם וותק מקצועי של כ-24 שנים, חברת קלין פוליש מעניקה שירותי ניקיון שונים וביניהם ניקוי פוליש, ניקיון דירות, ניקיון לאחר שיפוץ, ופוליש אקרילי. מעבר למקצועיות ואמינות, החברה מציעה פתרונות ניקיון מלאים ומשתמשת בחומרי ניקוי איכותיים ובטוחים לשימוש. כמו כן, החברה מקפידה על עמידה בזמנים מדויקים, ושירות מקצועי ואמין לכל לקוחותיה.

  מעוניינים להזמין את שירותינו? לחצו כאן על הקישור https://www.clean-polish.co.il/ חברת ניקיון קלין פוליש תמיד שמחה לעמוד לשירותיכם.