פתיחת קריאת שירות

חברת ניהול ועד בית – ניהול בתים משותפים

גם בבניין שלכם אף-אחד לא רוצה לקחת את האחריות של ועד הבית?

גם בבניין שלכם נמאס לשלם כל חודש ולא לקבל ממש תמורה ?

גם בבניין שלכם מרגישים שניהול הבניין ועד הבית נעשה ללא מקצועיות?

אנחנו כאן!!!

אנחנו בעלי מקצוע בתחום הבניין יותר מ-20 שנה.

אנחנו אמינים, יעילים, מקצועיים, אחראיים

אחזקת בניינים>>

 זה לא עסק פשוט ואנחנו מבינים את המורכבויות

אנחנו חברת ניהול ועד בית שמנהלים בשקיפות מלאה : הדיירים משלמים את מיסי ועד הבית לחשבון של ועד הבית ולא לחשבון של חברת הניהול

בעיות תחזוקה בבניין, מרדף אחרי סרבני תשלום, חוסר שקיפות בניהול התקציב והזנחה פושעת של כל התשתיות – אלו רק חלק מהבעיות הנפוצות שעולות במהלך ניהול ועד הבית. לעתים קרובות, משימת הניהול תעבור מיד ליד לעתים קרובות והאמונים על המשימה לרוב יתקשו לנהל את כל שלל המשימות הנדרשות. כדי להוריד כאב ראש משמעותי וליהנות מחוויית מגורים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, זה הזמן לפנות לחברה לניהול ועד הבית שתספק מענה מקיף לכל הצרכים שלך. 

צוות "הטחנה הירוקה" משרת לקוחות מכל המגזרים כבר מעל שני עשורים ומציע מעטפת שירותים רחבת היקף ובמקצועיות בלתי מתפשרת בתחום ניהול ואחזקת הנכסים. עם מחויבות מוחלטת לרווחה שלך, זמינות אופטימלית וניסיון מקצועי ללא דופי, אנו מסייעים לך להגדיר מחדש את אורח החיים של כלל הדיירים בבניין ולשדרג את תנאי המגורים שלך.

חברת ניהול ועד הבית תדאג לכל הצרכים האדמיניסטרטיביים שלך

במקום עוד שיחה לא נעימה בחדר המדרגות, הגיע הזמן להעביר את המשימה לידיים מקצועיות ובלתי תלויות. עם חברה לניהול ועד הבית עומד לרשותך גוף אמין שידאג לגביית כלל התשלומים מהדיירים, ינהל את התקציב במיומנות ויחלוק את כל קבלת ההחלטות בשקיפות מלאה עם כל הדיירים. כל הניירת והמסמכים הנסובים סביב ניהול הבניין יטופלו על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים והמגע עם כלל הרשויות ואנשי המקצוע – מהרשות המקומית ועד לחברות הביטוח וחשבונות הבנק הייעודיים, ינוהל על ידי צוות החברה. לך, יישאר רק ליהנות מאיכות החיים החדשה שלך ולחתור כל הזמן לקראת שיפור הבניין. אנו כאן כדי לסייע לך לממש את כל השאיפות שלך.

תחזוקה שוטפת של הבניין

כשמלווה אותך חברת ניהול ועד הבית בכל צרכיך, אין עוד כל צורך להתנהל מול שלל בעלי מקצוע ולתהות עד כמה המענה שהם מספקים לך הוא מקצועי ואמין. גוף אחד, בעל ניסיון נרחב בתחום, דואג לכל תשתיות הבניין. ממערכות המיזוג, המעלית והחשמל ועד לגינון, הניקיון ומתקני סילוק האשפה, עומדים לרשותך מגוון שירותי תחזוקה תחת קורת גג אחת.

שירותי תיקונים מסביב לשעון

הצפות? הפסקות חשמל? תקלות טכניות במערכות הבניין? אין עוד כל צורך לחפש אחר בעל מקצוע ולשלם סכומי עתק. כל צרכי התיקונים שלך מרוכזים דרך גורם מקצועי אחד במסגרת ריטיינר חודשי מותאם לצרכים שלך. כך, ההוצאות השוטפות על אחזקת הנכסים שלך נותרות קבועות וקלות לניהול.

שמירה על ערך הנכס שלך

 כשידיים מקצועיות אמונות על כל היבטי הנכס, יש לך הבטחה כי נראות הבניין ותפעולו השוטף יישמרו בסטנדרטים אופטימליים. כך, הנכס שלך שומר על ערכו ומאפשר לך לספק לדיירים שלך חוויה ברמה הגבוהה ביותר ולשמור בידיך תשואה מרבית. 

רוצה לקחת את ניהול הנכס שלך צעד אחד קדימה? אנו מזמינים אותך לפנות אלינו כעת ולקבל את כל הפרטים על השירות.